W Łodzi powstanie nowy biurowiec Re_connect Projekt Domagało Wnuk Architekci

W Łodzi powstanie nowy biurowiec Re_connect

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech

Na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, od strony ul. Fabrycznej, powstanie hub rozwoju innowacji i biznesu Re_connect.

Nowy biurowiec ulokuje się w budynku, jaki powstanie przy zabytkowej fabryce Grohmana będącej obecnie siedzibą władz ŁSSE. Już wmurowano akt erekcyjny pod jego budowę.

Re_connect będzie 2-kondygnacyjnym budynkiem, który zaoferuje 1 666 metrów kwadratowych powierzchni m.in. pod nowoczesne biura, przestrzeń coworkingową, centra usług dla sektora MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw) czy centrum innowacji. Oferta biurowca zostanie uzupełniona o kawiarnię wraz z przestrzenią do spotkań i okolicznościowych wydarzeń.

REKLAMA