W Parku Handlowym Retalia w Grodzisku Mazowieckim pojawi się DeichmannMateriały prasowe

W Parku Handlowym Retalia w Grodzisku Mazowieckim pojawi się Deichmann

Orzech
Orzech
REKLAMA

W planowanym do otwarcia w sierpniu Deichmann parku handlowym Retalia w Grodzisku Mazowieckim wśród najemców pojawi się Deichmann. Sklep tej znanej niemieckiej sieci zajmie powierzchnię ok. 450 mkw.

Będzie jedynym sklepem tej sieci w Grodzisku Mazowieckim. Nowego najemcę dla Retalii pozyskała firma Mallson Polska.

Retalia powstaje w najlepszej lokalizacji handlowej w mieście – przy skrzyżowaniu głównej arterii miasta - ul. Królewskiej, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719. Miejsce to stanie się najważniejszą destynacją handlową i największym skupiskiem sklepów w regionie. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajdują się m.in. Lidl, Aldi, Biedronka, restauracja McDonald’s drive oraz stacja benzynowa Orlen.

REKLAMA

Dodatkowo w najbliższym otoczeniu Retalii zlokalizowane są przystanki autobusowe oraz największe osiedla mieszkaniowe - co poza przyjezdnymi z całego miasta i regionu, zapewni też wielu niezmotoryzowanych klientów na codzienne zakupy.

W Parku Handlowym Retalia na powierzchni ok 5 tys. mkw. znajdować się będzie 12 sklepów znanych sieci handlowych i usługowych. Głównych najemców obiektu stanowią m.in. sklepy Sinsay i House, Neonet, sklep zoologiczny Kakadu, popularne dyskonty Dealz i TEDi oraz Żabka i drogeria Rossmann.

Inwestorem Parku Handlowego jest firma Retalia z Grodziska Mazowieckiego, a za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska. Otwarcie parku handlowego zaplanowano na sierpień 2022 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA