Accor i Grupa Polski Holding Hotelowy ogłaszają rozpoczęcie współpracy, w ramach której światowy lider branży hotelarskiej i największa grupa hotelowa w kraju z wyłącznie polskim kapitałem planują realizację pierwszego wspólnego przedsięwzięcia. Dzięki niemu, już w przyszłym roku wchodzący w skład Grupy PHH Interferie Hotel Medical Spa Świnoujście przyjmie pierwszych gości jako hotel należącej do grupy Accor marki Mövenpick.
Accor nie zwalnia tempa rozwijania portfolio niezastąpionych marek w Europie Wschodniej. Po zapowiedziach pierwszy obiektów Mövenpick w Polsce, Świnoujście będzie już piątą destynacją wiodącej marki hoteli premium w kraju. Obok obiektów miejskich we Wrocławiu i Poznaniu już wkrótce gości powitają także górskie kurorty w Karpaczu i Zakopanem. Mövenpick dynamicznie zdobywa rynek hoteli premium w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, przede wszystkim w miejscowościach o dużych walorach wypoczynkowych, m.in. w Serbii i na Węgrzech, wraz z planowanymi otwarciami w Czechach i Estonii.
– Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z tak prężnie działającą grupą, jaką jest Polski Holding Hotelowy. Doceniamy zaangażowanie naszego partnera w rozwój hotelarstwa w Polsce i wierzymy, że zawarte porozumienie wzmocni krajową pozycję obu grup. Jesteśmy dumni, że Polski Holding Hotelowy wybrał dla swojego prestiżowego obiektu w Świnoujściu naszą markę Mövenpick. Jej wysoka rozpoznawalność w Niemczech oraz rosnąca popularność w Polsce z pewnością przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności hotelu, zwłaszcza dla segmentu gości indywidualnych i konferencyjnych – skomentował Jacek Stasikowski, Development Director Poland, Accor.



![Lubelskie: Zbliża się przebudowa historycznego, zabytkowego dworca w Dęblinie [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/110/110/83822_100x70.jpg)

![Poznań: Setki nowych mieszkań PTBS przy ul. Żelaznej [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/101/101/83813_100x70.jpg)






![Zabytkowy Hotel Grand zamieni się w Hotel Mövenpick Wrocław [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/60/60/51772_100x70.jpg)
![W centrum Wrocławia trwa przebudowa dawnego Hotelu Grand [ZDJĘCIA]](https://investmap.pl/_i/image/96/96/52832_100x70.jpg)
![Hotel Grand we Wrocławiu odzyskał historyczną wieżę [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/30/30/51998_100x70.jpg)
![[Świnoujście] Condohotel w Świnoujściu](https://investmap.pl/_i/image/44/44/1324_100x70.jpg)
![[Polska] Rynek hotelarski z mniejszą ilością otwarć niż planowano](https://investmap.pl/_i/image/95/95/47711_100x70.jpg)
![[Gdańsk/Gdynia] Ekspansja marki mercure w Polsce](https://investmap.pl/_i/image/193/65/1729_100x70.jpg)
![[Polska] Kierunki rozwoju rynku hotelarskiego w Polsce](https://investmap.pl/_i/image/49/49/40241_100x70.jpg)
![[Warszawa/Kraków] Dwa polskie hotele ibis z certyfikatami ISO 14001](https://investmap.pl/_i/image/32/32/5408_100x70.jpg)
