Ekspansja marki mercure w Polsce

Ekspansja marki mercure w Polsce

Gdańsk/Gdynia
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Już od 3 lat marka Mercure dynamicznie powiększa swoją sieć zarówno w Polsce, jak i krajach Bałtyckich. W tym czasie, w jej strukturach znalazło się 12 obiektów w ramach podpisanych umów franczyzowych oraz poprzez rebranding własnych hoteli. Do końca 2016 roku do grupy dołączą kolejne 4 obiekty. Dwa z nich, zlokalizowane w Trójmieście zostaną otwarte do końca drugiego kwartału br.

 

Mercure Gdynia Centrum

Orbis Gdynia będzie pierwszym hotelem w tym roku, który zostanie wcielony w struktury marki Mercure i zmieni nazwę na Mercure Gdynia Centrum. Położony w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od plaży, będzie świetną bazą noclegową dla tych, którzy przyjeżdżają na Wybrzeże w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych. W pobliżu hotelu znajdują się: Bulwar Nadmorski – najpopularniejszy trakt spacerowy w Gdyni oraz przystań jachtowa. Gości spragnionych atrakcji kulturalnych z pewnością ucieszy bliskie sąsiedztwo Teatru Muzycznego, Muzeum Oceanograficznego oraz Muzeum Marynarki Wojennej. Podczas trwających modernizacji hotel zmieni wygląd lobby, sal konferencyjnych oraz pokoi. Dla gości hotelowych, jak i mieszkańców miasta zostanie także otwarta restauracja Winestone, w której klienci znajdą smaczne, zdrowe jedzenie, regionalne specjalności oraz szeroki wybór win. Hotel rozpocznie swoją działalność pod marką Mercure pod koniec marca.

 

REKLAMA

Mercure Gdańsk Posejdon

Drugi hotel, na którego fasadzie jeszcze przed wakacjami zawiśnie logo Mercure, to znany do tej pory Orbis Posejdon Gdańsk. Ten wyjątkowy obiekt jest ulubionym miejscem rodzin, które tłumnie przyjeżdżają nad polskie morze podczas letnich wakacji. Otoczony urokliwym ogrodem, znajduje się zaledwie 100 m od plaży. W jego okolicach są liczne ścieżki rowerowe, malownicze plaże oraz sopockie molo. Gości z pewnością zachwyci hotelowe Centrum SPA, w którym można znaleźć m.in. nowoczesny basen rekreacyjny z iluminacjami świetlnymi, saunę fińską i parową, siłownię oraz pokoje masażu. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z usług Mercure Gdańsk Posejdon już na początku maja br.

 

– „Marka Mercure jest największą siecią w kategorii hoteli klasy średniej w Polsce. Aktualnie dysponujemy 21. obiektami w kraju oraz po jednym na Litwie i Łotwie. Włączenie własnych hoteli marki Orbis do sieci Mercure jest zgodne z nową strategią przyjętą przez naszego partnera Accor. Oba obiekty doskonale łączą w sobie cechy hotelu biznesowego i turystycznego” – mówi Joanna Świerkosz, Zastępca Dyrektora Sprzedaży, Dystrybucji i Marketingu w Polsce i krajach bałtyckich.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA