W Warszawie ruszyła budowa budynku wielorodzinnego Pauza Ochota Materiały inwestora

W Warszawie ruszyła budowa budynku wielorodzinnego Pauza Ochota

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Unidevelopment S.A. ruszył z budową prestiżowego projektu deweloperskiego w sercu Starej Ochoty w Warszawie. To już kolejna inwestycja mieszkaniowa realizowana w stolicy. Zakończenie budowy planowane jest w przyszłym roku.

Unidevelopment S.A., jeden z czołowych deweloperów mieszkaniowych w stolicy, rozpoczął realizację kolejnej inwestycji apartamentowej. Przy ulicy Tadeusza Joteyki, w centrum Starej Ochoty, w otoczeniu starodrzewu, powstanie kameralny budynek o podwyższonym standardzie wykończenia, składający się z 56 mieszkań i czterech lokali usługowych. Pauza Ochota to projekt o modernistycznej architekturze wpisującej się w historyczny charakter okolicy. W dbałości o komfort mieszkańców, deweloper planuje nowoczesne rozwiązania technologiczne. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się do swoich mieszkań w przyszłym roku.

– W naszych projektach stawiamy na jakość materiałów, wygodę przyszłych mieszkańców oraz efektywność energetyczną. Osiedle Pauza Ochota to projekt wyróżniający się z uwagi na lokalizację, wspaniałą architekturę oraz liczne udogodnienia. Zależy nam, aby inwestycja współgrała z okoliczną tkanką miejską i odzwierciedlała jej unikalny charakter. Z tego powodu, w hołdzie dla patrona ulicy, przy której powstaje– wybitnego muzyka i dyrygenta Tadeusza Joteyko – zdecydowaliśmy się nazwać nasze osiedle Pauza Ochota. Liczymy, że będzie przyjazną, dogodną przystanią dla wszystkich, którzy zdecydują się zamieszkać w tej bliskiej centrum, świetnie skomunikowanej, a zarazem zacisznej lokalizacji – mówi Barbara Kunicka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Unidevelopment SA.

Materiały inwestora
Materiały inwestora

Pauza Ochota to projekt, który harmonizuje z zabytkowym otoczeniem dzielnicy i otwiera się na okoliczną zieleń. Elewacja od strony wewnętrznej została zaprojektowana z ciekawych, betonowych elementów. Elewacja frontowa stworzona ze szlachetnych materiałów z pewnością przykuje uwagę przechodniów. Do klimatu dzielnicy nawiązuje także dziedziniec ze strefą relaksu oraz elementami małej architektury z pergolą. Poprzez dbałość o każdy szczegół projektu, Unidevelopment chciał osiągnąć integralność architektoniczną z otaczającym zabytkowym klimatem okolicznych uliczek.

Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
REKLAMA

Kameralna inwestycja apartamentowa w sercu Starej Ochoty

Pauza Ochota to 56 mieszkań, jedno- i dwupoziomowych, o zróżnicowanym metrażu – od 38 do 133 mkw. zlokalizowanych w 5-piętrowym apartamentowcu z widokiem na sąsiadujący starodrzew. Nowoczesna architektura, szlachetne materiały w przestrzeniach wspólnych oraz przestronne tarasy z pergolami i duże ogródki pozwolą mieszkańcom w pełni korzystać z uroków otoczenia. Do dyspozycji mieszkańców będzie także całodobowa ochrona, recepcja z punktem odbioru paczek oraz duża rowerownia z miniserwisem. Wśród licznych udogodnień w inwestycji zaplanowano m.in. system automatycznego otwierania bramy garażowej poprzez sczytywanie tablic rejestracyjnych, oraz wideodomofon z funkcjami przywoływania windy na piętro i łączności z recepcją.

Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Kolejna inwestycja Unidevelopment w Warszawie, potencjał dalszego rozwoju

Pauza Ochota to już 22 inwestycja mieszkaniowa firmy Unidevelopment S.A. w Warszawie. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep SA. Za projekt odpowiada

Grupa 5 Architekci – jedna z najbardziej renomowanych polskich pracowni architektonicznych. Klienci mogą już zawierać umowy deweloperskie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA