W województwie śląskim otwarto nowy park handlowy Atut MyszkówMateriały prasowe

W województwie śląskim otwarto nowy park handlowy Atut Myszków

Orzech
Orzech
REKLAMA

W województwie śląskim otwarto kolejny nowy park handlowy. 5 grudnia 2023 roku nastąpiło oficjalne otwarcie Parku Handlowego Atut Myszków. Pierwszy nowoczesny obiekt handlowy w mieście na powierzchni 11 tys. mkw. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem powierzchni w obiekcie odpowiada BOIG.

Atut Myszków to jednopoziomowy obiekt handlowy z wejściami do sklepów bezpośrednio z liczącego 550 miejsc postojowych parkingu. W ofercie centrum znalazł się szeroki asortyment z segmentu modowego, w tym należące do grupy LPP brandy House, Cropp i Sinsay, salony obuwnicze CCC i Deichmann, sklep z odzieżą oraz akcesoriami sportowymi Martes Sport, salon marki biżuteryjnej Apart oraz sklep z zabawkami, ubraniami i artykułami dla dzieci Smyk. Różnorodność zakupów zapewnia także obecność wielobranżowego sklepu Pepco, oferującego odzież i produkty dla domu w niskich cenach, oferta drogeryjna, reprezentowana przez Rossmann, sklep ze sprzętem elektronicznym Media Expert oraz salon Empik z ofertą ponad 20 kategorii produktów, m.in. zdrowie i uroda, moda, dom i ogród ze strefą design, elektronika czy dziecko.

Dopełnieniem oferty handlowej są salony Ziko Optyk oraz Inmedio Trendy, w którym obok prasy, książek, punktu Lotto czy możliwości nadania i odbioru przesyłek kurierskich, klienci mogą napić się gorącej kawy i skorzystać z szerokiej oferty przekąsek.

W ramach parku handlowego, w osobnych budynkach zlokalizowane zostały: supermarket Lidl, restauracja McDonald’s oraz stacja paliw. Wkrótce dołączy do nich także market DIY o powierzchni ok. 3 tys. mkw. Cały projekt mieści się na terenie inwestycyjnym o powierzchni 6,4 ha.

Park handlowy znajduje się w południowo-zachodniej części miasta, przy przecięciu dróg wojewódzkich 793 i 791.

Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe

Wynajem w rękach BOIG

Nowoczesny park handlowy Atut Myszków ma szansę stać się kluczowym miejscem spotkań i zakupów dla mieszkańców miasta oraz odwiedzających, tworząc dynamiczne środowisko sprzyjające lokalnej gospodarce i społeczności. Zarówno format obiektu jak i mix najemców dostosowane zostały do potrzeb lokalnego rynku, aby umożliwić klientom szybkie i wygodne, codzienne zakupy. Zaletą Parku jest też jego lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu skrzyżowania ulic Kazimierza Pułaskiego z Jesionową. Bezpośrednio przy inwestycji przebiega obwodnica zapewniająca sprawny dojazd z Częstochowy i Katowic oraz droga wojewódzka nr 793, która łączy Myszków z miejscowością Żarki i ułatwia dojazd do innych miejscowości m.in. Zawiercia czy Siewierza.

– Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do rozwoju Myszkowa, tworząc miejsce, które łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesność. Park handlowy Atut Myszków wyróżnia się nie tylko bogatą ofertą handlową, ale także strategiczną lokalizacją, blisko głównych osiedli mieszkaniowych oraz infrastruktury drogowej. Dzięki takiemu położeniu Atut Myszków obejmuje zasięgiem 120 tys. osób, zarówno mieszkańców miasta, jak i całego powiatu myszkowskiego – mówi Wojciech Cieślak, prezes Atut Myszków.

Materiały prasowe

Inwestorem obiektu jest spółka Atut Myszków sp. z o.o. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem powierzchni w obiekcie odpowiada The Blue Ocean Investment Group Sp. z o.o. (BOIG).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA