REKLAMA

Opinie o [Wałbrzych] Centrum Pulmonologiczne dla Górników i budynek naukowo-dydaktyczny przy Specjalistycznym Szpitalu im. A. Sokołowskiego (32)

Napisz komentarz
Orzech
W Wałbrzychu otwarto nowoczesne centrum medyczne

Blisko 28 mln zł kosztowała budowa i wyposażenie otwartego we wtorek nowoczesnego centrum pulmonologicznego w Wałbrzychu. Obiekt będzie służył górnikom z Wałbrzycha i okolic oraz pacjentom z chorobami płuc z całego Dolnego Śląska.

Więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Orzech
Dobiega końca budowa Centrum Pulmunologicznego dla Górników w Specjalistycznym Szpitalu im. dr A. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

Więcej: http://www.walbrzyszek.com/news,single, ... icle,20105
Orzech
Zarząd województwa dolnoslaskiego przekazał dofinansowanie dla szpitala w Wałbrzychu

Urząd marszałkowski przyznał 2 mln zł dla szpitala w Wałbrzychu. Pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie centrum pulmonologicznego.

Więcej: http://walbrzych.naszemiasto.pl/artykul ... ,id,t.html
Orzech
Już przenoszę. Za dużo miałem otwartych jednocześnie okienek w przeglądarce :(

Przepraszam za zamieszanie.
kn11
"Orzech" napisał:
http://archinea.pl/2013/01/28/centrum-k ... b2-studio/


Orzech to nie ta inwestycja
trzeba przeniesc do odpowiedniego wątku
Orzech
Trwają prace wykończeniowe na terenie budowy centrum pulmonologicznego w Wałbrzychu.

W nowym budynku Specjalistycznego Szpitala im. dra. A. Sokołowskiego w Wałbrzychu trwa układanie okładzin ścian i posadzek. W obiekcie będzie się mieściło Centrum Pulmonologiczne dla Górników - czytamy na portalu walbrzych.naszemiasto.pl


pokaz-artykul.png
Mateusz Kaszubski
Trwają prace wykończeniowe na terenie budowy centrum pulmonologicznego w Wałbrzychu.

pokaz-artykul.png
Orzech
Za kilka miesięcy zakończy się budowa oddziału pulmonologicznego w Szpitalu Specjalistycznym im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu.

Więcej: http://www.walbrzyszek.com/news,single, ... icle,16184
DlugiX
Przy szpitalu im. A Sokołowskiego powstaje Centrum Pulmologiczne dla górników. Prace są już zaawansowane.

Budowę, której koszt wyniesie ok. 25 mln zł, z czego osiem to dotacje unijne, rozpoczęto w zeszłym roku. Nowy budynek składać się będzie z trzech kondygnacji wraz z przyziemiem, na których mieścić się będą: apteka szpitalna, pomieszczenia administracyjno techniczne oraz stacja dializ z zapleczem technicznym, medycznym i administracyjnym. Częścią zaplecza medycznego będzie ok. 15 łóżek Oddziału Nefrologicznego stanowiącego główną część ośrodka dializacyjnego.

0514_pulmonologia-01.jpg.jpg
0514_pulmonologia-02.jpg.jpg
0514_pulmonologia-03.jpg.jpg
0514_pulmonologia-04.jpg.jpg

pokaz-artykul.png
justek
Budowa Centrum Pulmonologicznego, stan w dniu 11-05-2012:

39858_1000x.jpg39859_1000x.jpg39860_1000x.jpg
Orzech
Otwarcie nowego bloku operacyjnego, odsłonięcie pamiątkowej tablicy, wmurowanie kamienia węgielnego i uruchomienie systemu „Elektroniczny Rekord Pacjenta” – to wszystko wydarzyło się w piątek w Szpitalu im. A. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

pokaz-artykul.png
Orzech
Dziś w południe wmurowano kamień węgielny pod inwestycję. Czterokondygnacyjny obiekt o powierzchni prawie 4,5 tysiąca metrów kwadratowych pochłonie ponad 25 mln zł. W uroczystości, która odbyła się w siedzibie Szpitala Specjalistycznego im. Sokołowskiego w Wałbrzychu wziął udział marszałek Rafał Jurkowlaniec, wiceminister Zdrowia Jakub Szulc oraz lokalni samorządowcy.


pokaz-artykul.png
domin
Budopol Wrocław wygrał.
DlugiX
Znow nie moge dodać wizualizacji na serwer, proszę o pomoc :)

20401_1000x.jpg
please delete this account
28 mln zł ma kosztować modernizacja i rozbudowa Ośrodka Pulmonologii i Rehabilitacji dla byłych górników w Wałbrzychu, Rościszowie i Sokołowsku. Inwestycja będzie sfinansowana z unijnego regionalnego programu operacyjnego.

W liczącym ponad 250 tys. mieszkańców regionie wałbrzyskim wielu mieszkańców choruje na choroby płuc. To efekt wieloletniego dużego nasilenia czynników chorobotwórczych związanych z funkcjonowaniem zagłębia górniczego. Mimo, że wałbrzyskie kopalnie zamknięto 10 lat temu, pozostały po nich choroby – krzemienica i pylica.

pokaz-artykul.png
DlugiX
Dzisiaj o godzinie. 13.00 byli górnicy z regionu wałbrzyskiego spotkają się we Wrocławiu z Marszałkiem Markiem Łapińskim. Wręczą mu wniosek z prośbą o podjęcie pozytywnej decyzji w sprawie uruchomienia w Wałbrzychu ośrodka pulmonologii. Pod wnioskiem podpisało sie kilkuset byłych górników.

2907_srodek.jpg
[size=85:1vkvgyse]Wałbrzych to miasto górnicze. Wielu pracowników byłych kopalń zapłaciło zdrowiem za pracę na dole.[/size:1vkvgyse]

pokaz-artykul.png
please delete this account
Na dole szpital, u góry szkoła.
wałbrzych_centrum
eyango a gdzie moja szpital ? :P
REKLAMA