Warszawa: Angorska 13A – na Saskiej Kępie wyrasta nowy apartamentowiec. Można zająć całą kondygnację źródło: materiały inwestora

Warszawa: Angorska 13A – na Saskiej Kępie wyrasta nowy apartamentowiec. Można zająć całą kondygnację

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
W czteropiętrowym budynku przy ulicy Angorskiej w dzielnicy Praga-Południe znajdzie się niespełna dziesięć lokali, w tym penthouse z 80-metrowym tarasem. Na każdym piętrze znajdują się maksymalnie po dwa mieszkania. Nabywcy wprowadzą się w przyszłym roku.
Budowa inwestycji Angorska 13A na warszawskiej Saskiej Kępie ruszyła w tym miesiącu. Za jej sprzedaż odpowiada firma High Level Sales&Marketing. Prace zakończą się we wrześniu 2020 roku. Projekt przygotowała pracownia Decorum Architekci Sp. z o.o.
Sześciokondygnacyjny obiekt powstaje przy ul. Angorskiej 13A, w sąsiedztwie parku Skaryszewskiego. Znajdzie się w nim dziewięć apartamentów o metrażach od 75 do 172 mkw. Do wszystkich przynależą balkony oraz tarasy Na każdym poziomie znajdują się po dwa lokale. Istnieje jednak możliwość zajęcia całej kondygnacji, uzyskując 250-metrową przestrzeń. Za to na czwartym piętrze mieści się tylko 153-metrowy penthouse z dwoma balkonami oraz tarasem o pow. 83 mkw.
materiały inwestora
REKLAMA
Mieszkańcy mają dostęp do 16 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Winda będzie obsługiwać wszystkie kondygnacje. Projekt zakłada realizację okien od podłogi do 2,6 m (apartamenty są wysokie na 3 m).
Ambicją architekta Zbigniewa Tomaszczyka oraz twórców inwestycji jest wpisanie się w kanon architektury modernistycznej, tak wspaniale prezentowanej na Saskiej Kępie przez projekty okresu dwudziestolecia międzywojennego. Ten niewątpliwy walor uzupełnią współczesne rozwiązania oferujące najwyższy standard – czytamy na stronie inwestycji.
Więcej wizualizacji w galerii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA