Budynek Focus z certyfikatem BREEAM IN-USE

Budynek Focus z certyfikatem BREEAM IN-USE

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Warszawski budynek biurowy Focus zlokalizowany przy Al. Ludowej 26 został wyróżniony certyfikatem BREEAM IN-USE International i uzyskał oceny "Excellent" i "Very Good" odpowiednio w kategoriach Building Management i Asset Performance. Audyt na zlecenie zarządcy budynku, międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield, przeprowadziła firma Sweco Consulting Sp. z o.o.
Focus to nowoczesny budynek biurowy klasy A o powierzchni najmu 32 000 mkw. Obiekt posiada 12 kondygnacji nadziemnych i trzy podziemne przeznaczone na garaże dla ok. 400 samochodów. Budynek został zaprojektowany przez architektów z warszawskiej pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Obiekt zlokalizowany jest na warszawskim Śródmieściu, tuż przy Trasie Łazienkowskiej i w okolicach Pola Mokotowskiego. W niewielkiej odległości od budynku znajduje się stacja metra, linia tramwajowa oraz liczne przystanki autobusowe.
REKLAMA
Wszystkie działania modernizacyjne oraz konserwacyjne w budynku Focus prowadzone są z myślą o komforcie dla najemców. Dlatego uzyskanie oceny "Excellent" oraz "Very Good" w certyfikacji BREEAM IN-USE potwierdziło nasze znakomite procedury zarządcze – powiedziała Tomasz Pawłowski, Senior Property Manager w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Cushman & Wakefield.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA