Warszawa: Górnośląska 6 – Volumetric buduje apartamenty na Solcu. Najdroższe kosztują trzy miliony źródło: materiały inwestora

Warszawa: Górnośląska 6 – Volumetric buduje apartamenty na Solcu. Najdroższe kosztują trzy miliony

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Mieszkańcy nowej inwestycji przy ulicy Górnośląskiej skorzystają m.in. z recepcji, systemu inteligentnego domu i stacji ładowania samochodów elektrycznych. Ośmiopiętrowy budynek pomieści 50 mieszkań o metrażach do blisko 200 metrów kwadratowych. Ceny za mkw. sięgają prawie 30 tysięcy złotych.
Warszawski deweloper Volumetric Polska Sp. z o.o. ruszył w listopadzie z pracami przy ul. Górnośląskiej 6 na Solcu, w dzielnicy Śródmieście. Na generalnego wykonawcę wybrał SPS Construction Sp. z o.o. Projekt przygotowała krakowska pracownia CAVU Architekci Sp. z o.o. Inwestycja ma być gotowa w listopadzie 2021 roku. Trafiła już do sprzedaży. Ceny wynoszą od 542 000 do 3 184 505 zł (18 500-27 000 zł/mkw.).
fot. Jan Augustynowski

Szereg rozwiązań w standardzie

Górnośląska 6 to ośmiopiętrowy budynek wielorodzinny z 50 apartamentami. Są dostępne w układach od kawalerek po lokale czteropokojowe, w metrażach 27-190 mkw. Przynależą do nich balkony, loggie lub tarasy. Pomieszczenia są wysokie na 2,74 m. Do standardu należy m.in. ogrzewanie podłogowe w łazienkach, drzwi z zamkami elektromechanicznymi, rozwiązania domu inteligentnego free@home, drewniane panoramiczne okna oraz klimatyzacja.
Deweloper zaplanował trzypoziomowy garaż podziemny z 88 miejscami parkingowymi i stacją ładowania samochodów elektrycznych. Na parterze przewidział część usługową, w tym recepcję. Ponadto mieszkańcy skorzystają ze schowków i rowerowni. Inwestycja jest objęta monitoringiem oraz całodobową ochroną.
Zdjęcia i wizualizacje są dostępne w galerii.
REKLAMA

Więcej inwestycji premium

Nowe apartamentowce pojawią się też, obok siebie, na Powiślu. Jeden z nich to Moderna Powiśle. Pięciopiętrowy budynek wielorodzinny pomieści ponad 50 mieszkań. Część z nich ma dwa poziomy. Największe sięgnie przeszło 170 mkw. O szczegółach inwestycji Moderna Holding Sp. z o.o. pisaliśmy w czerwcu.
materiały inwestora
O drugim powstającym apartamentowcu informowaliśmy w kwietniu. Dobra 32 o sześciopiętrowy budynek z blisko 20 lokalami. Największy to 265-metrowy penthouse z tarasem o powierzchni 150 mkw.
fot. Jakub Zazula
materiały inwestora

Komentarze (2)

Napisz komentarz
Jan Augustynowski
Od północy nie za dużo tego światła, mech raczej rośnie.
sylwia(gość)
Zasłonili dostęp do światła bydynkowi od północy
REKLAMA