Warszawa: Górnośląska 6 – Volumetric buduje apartamenty na Solcu. Najdroższe kosztują trzy miliony źródło: materiały inwestora

Warszawa: Górnośląska 6 – Volumetric buduje apartamenty na Solcu. Najdroższe kosztują trzy miliony

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Mieszkańcy nowej inwestycji przy ulicy Górnośląskiej skorzystają m.in. z recepcji, systemu inteligentnego domu i stacji ładowania samochodów elektrycznych. Ośmiopiętrowy budynek pomieści 50 mieszkań o metrażach do blisko 200 metrów kwadratowych. Ceny za mkw. sięgają prawie 30 tysięcy złotych.
Warszawski deweloper Volumetric Polska Sp. z o.o. ruszył w listopadzie z pracami przy ul. Górnośląskiej 6 na Solcu, w dzielnicy Śródmieście. Na generalnego wykonawcę wybrał SPS Construction Sp. z o.o. Projekt przygotowała krakowska pracownia CAVU Architekci Sp. z o.o. Inwestycja ma być gotowa w listopadzie 2021 roku. Trafiła już do sprzedaży. Ceny wynoszą od 542 000 do 3 184 505 zł (18 500-27 000 zł/mkw.).
fot. Jan Augustynowski

Szereg rozwiązań w standardzie

Górnośląska 6 to ośmiopiętrowy budynek wielorodzinny z 50 apartamentami. Są dostępne w układach od kawalerek po lokale czteropokojowe, w metrażach 27-190 mkw. Przynależą do nich balkony, loggie lub tarasy. Pomieszczenia są wysokie na 2,74 m. Do standardu należy m.in. ogrzewanie podłogowe w łazienkach, drzwi z zamkami elektromechanicznymi, rozwiązania domu inteligentnego free@home, drewniane panoramiczne okna oraz klimatyzacja.
Deweloper zaplanował trzypoziomowy garaż podziemny z 88 miejscami parkingowymi i stacją ładowania samochodów elektrycznych. Na parterze przewidział część usługową, w tym recepcję. Ponadto mieszkańcy skorzystają ze schowków i rowerowni. Inwestycja jest objęta monitoringiem oraz całodobową ochroną.
Zdjęcia i wizualizacje są dostępne w galerii.

Więcej inwestycji premium

Nowe apartamentowce pojawią się też, obok siebie, na Powiślu. Jeden z nich to Moderna Powiśle. Pięciopiętrowy budynek wielorodzinny pomieści ponad 50 mieszkań. Część z nich ma dwa poziomy. Największe sięgnie przeszło 170 mkw. O szczegółach inwestycji Moderna Holding Sp. z o.o. pisaliśmy w czerwcu.
materiały inwestora
O drugim powstającym apartamentowcu informowaliśmy w kwietniu. Dobra 32 o sześciopiętrowy budynek z blisko 20 lokalami. Największy to 265-metrowy penthouse z tarasem o powierzchni 150 mkw.
fot. Jakub Zazula
materiały inwestora

Komentarze (1)

Napisz komentarz
sylwia(gość)
Zasłonili dostęp do światła bydynkowi od północy
REKLAMA