Hotel Holiday Inn Warsaw City Centre sprzedany

Hotel Holiday Inn Warsaw City Centre sprzedany

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Holiday Inn Warsaw City Centre to nowy obiekt hotelowy w Warszawie, który jest już gotowy na przyjęcie gości. Apleona GVA była odpowiedzialna za doradztwo techniczne po stronie inwestora podczas etapu przygotowań jak i podczas samego odbioru obiektu. Ten 256-pokojowy hotel został oficjalnie pozyskany 31 stycznia przez Union Investment Real Estate GmbH dla własnego funduszu inwestycyjnego – UniImmo: Deutschland.
Prace zespołu Apleona GVA przy tym projekcie koordynował Grzegorz Kaleta – Director of Hotel Advisory and Technical Advisory, doświadczony dyrektor techniczny, który zarządza kilkoma hotelami znajdującymi się w prestiżowych lokalizacjach w całej Polsce.
Holiday Inn Warsaw City Centre nie jest pierwszą nieruchomością w Polsce należącą do Union Investment a wspieraną doradztwem technicznym przez zespół Apleona GVA. Strony współpracują ze sobą również przy trzech innych hotelowych aktywach: Radisson Blu Krakow, Radisson Blu Wroclaw oraz Hampton by Hilton Warsaw City Centre.
Ten kolejny kontrakt polskiej spółki wzmacnia dobrą relację pomiędzy Apleona GVA a niemieckim inwestorem i wpisuje się w rozwój tej współpracy na rynku europejskim obserwowany w ciągu ostatnich dwóch lat m.in. w Szwajcarii i Niemczech.
REKLAMA
Międzynarodowe portfolio Union Investment Real Estate, którym Apleona GVA obecnie zarządza i przy którym świadczy usługi doradcze opiewa łącznie na ponad milion metrów kwadratowych.
Apleona GVA jest zlokalizowaną w Warszawie firmą doradczą, otworzoną na rynku polskim w 2017 r. przez Michała Ćwinklińskiego, partnera zarządzającego, wspólnie z Apleona GVA. Firma czerpie najlepsze doświadczenia z niemieckich korzeni oraz wywodzącej się z Wielkiej Brytanii grupy GVA. Apleona GVA na rynku w Polsce oferuje usługi doradcze w zakresie inwestycji, doradztwa technicznego i hotelowego, a także usługi dla najemców.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA