Hotel Holiday Inn Express w kompleksie Galeria Victoria gotowy na przyjęcie pierwszych gości

Hotel Holiday Inn Express w kompleksie Galeria Victoria gotowy na przyjęcie pierwszych gości

Wałbrzych
please delete this account
REKLAMA

Budowa hotelu Holiday Inn Express w kompleksie Galeria Victoria właśnie dobiegła końca. Już 8 czerwca 2012 roku, w pierwszy dzień EURO 2012.

Budowa hotelu Holiday Inn Express w kompleksie Galeria Victoria właśnie dobiegła końca. Już 8 czerwca 2012 roku, w pierwszy dzień EURO 2012, w hotelu sąsiadującym z wałbrzyskim centrum handlowym pojawią się pierwsi goście. Powierzchnia nowo powstałego obiektu wynosi 5 400 m2. Do dyspozycji odwiedzających Wałbrzych przygotowano łącznie 130 pokojów. Deweloperem obiektu jest firma Keen Property Partners, natomiast operatorem hotelu jest Holiday Inn Express, marka należąca do największej na świecie sieci hotelowej InterContinental Hotels Group. Wraz z Galerią Victoria oraz parkiem handlowym, hotel tworzy nowoczesny kompleks o funkcjach handlowej, rozrywkowej oraz biznesowej. Hotel został zaprojektowany przez studio architektoniczne ARCHINA Ltd. z czeskiej Pragi, natomiast generalnym wykonawcą inwestycji była „Agencja Fregata” Sp. z o.o. Budowa hotelu, która właśnie została z powodzeniem zakończona, rozpoczęła się we wrześniu 2011 roku. Całkowita wartość inwestycji to ok. 6 milionów euro.

 

Już wkrótce w hotelu Holiday Inn Express w Wałbrzychu pojawią się pierwsi goście. Będzie to bardzo ważny dzień nie tylko dla nas, ale także dla całej Polski, bo właśnie wtedy rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Cieszę się, że udało nam się stworzyć nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks handlowo-usługowy, którego oferta stała się jeszcze bogatsza dzięki obecności hotelu. Jestem przekonana, że dzięki szerokiemu wachlarzowi usług oferowanych przez kompleks Galeria Victoria, będziemy mogli kompleksowo odpowiadać na potrzeby lokalnej społeczności” – powiedziała Maria Prokop, dyrektor ds. marketingu, Keen Property Partners Retail.

 

 

REKLAMA
Holiday Inn Express kieruje swoją ofertę zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Nowy, pięciopiętrowy hotel w Wałbrzychu dysponuje 130 pokojami. Są to pokoje dwuosobowe  z oddzielnymi lub podwójnymi łóżkami. Prawie połowę z nich można ze sobą łączyć, dzięki czemu zamieszkać w nich mogą również rodziny. Goście Holiday Inn Express będą mogli także korzystać z sali śniadaniowej, baru w hotelowym lobby oraz sali konferencyjnej, która pomieści 90 osób. Ruchoma, przesuwana ściana, umożliwia organizację dwóch równoległych konferencji. Dodatkowym atutem hotelu jest bliskość Galerii Victoria, gdzie na gości hotelowych czeka wiele sklepów polskich i międzynarodowych marek, restauracje, kino oraz plac zabaw dla dzieci.

 

 

„Cieszymy się, że tak szybko i sprawnie udało nam się uruchomić hotel naszej marki w Wałbrzychu. Wraz z sąsiadującą Galerią Victoria oraz parkiem handlowym, stworzyliśmy kompleks z szeroką ofertą usług, który z pewnością pozwoli miło i efektywnie spędzić czas w Wałbrzychu zarówno naszym klientom biznesowym, jak i indywidualnym” – powiedziała Sandra Stawowczyk, dyrektor zarządzający, Holiday Inn Express. 


Kamil  Zubrzycki  ' Questia PR

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA