Nowy najemca w Poleczki Business Parkźródło: Materiały inwestora

Nowy najemca w Poleczki Business Park

Warszawa
REKLAMA
Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, reprezentował firmę Dahua Technology Poland Sp. z o.o. w wynajmie ich pierwszej siedziby w Polsce o łącznej powierzchni 730 m kw. w kompleksie biurowym Poleczki Business Park. Dahua Technology, wiodący dostawca urządzeń i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa, wynajął w budynku Lisbon 537,13 m kw. powierzchni biurowej na pierwszym piętrze oraz 193,37 m kw. powierzchni serwisowej na parterze. Firma wprowadzi się do budynku w listopadzie 2016 r. 
Cieszymy się, że udało nam się znaleźć dla firmy Dahua Technology optymalną lokalizację dla ich pierwszej siedziby w Polsce. Poleczki Business Park ma dogodne położenie w pobliżu lotniska oraz dysponuje dużą ilością miejsc parkingowych, co było ważnym kryterium wyboru. Z uwagi na profil biznesowy firmy Dahua Technology decydującym atutem lokalizacji jest szeroka oferta usług dodatkowych takich jak punkty obsługi logistycznej, sklepy, restauracje oraz hotel Holiday Inn Express, który sąsiaduje z kompleksem Poleczki Business Park – mówi Dariusz Karwański, associate director w Dziale Powierzchni Biurowych Savills. 
REKLAMA
Poleczki Business Park to największy park biznesu w Europie Środkowej, realizowany etapowo. Obecnie dobiega końca budowa drugiego budynku trzeciej fazy kompleksu, po ukończeniu którego, będzie on liczył ok. 83 000 m kw. powierzchni biurowej klasy A. Na 14 ha, w doskonale skomunikowanym miejscu, powstają budynki zapewniające powierzchnie biurowe, magazynowe i handlowe oraz szeroki wachlarz usług. Park oferuje również dużo zieleni i strefy wypoczynku.
Dahua Technology to wiodący światowy producent urządzeń i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej. Firma posiada 592 patenty. W swojej ofercie  posiada zaawansowane urządzenia do  monitoringu wizyjnego oraz termalnego, systemy kontroli dostępu, systemy nadzoru ruchu ulicznego, systemy SSWiN wraz z elementami wykonawczymi oraz wideodomofony

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA