Savills nowym agentem Poleczki Business Park

Savills nowym agentem Poleczki Business Park

Warszawa
REKLAMA

Od 1 października br. agencja Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, dołączy do Colliers International i będzie odpowiadać za komercjalizację kompleksu Business Park. Savills  zastąpi agencję Jones Lang LaSalle. Za proces komercjalizacji Poleczki Business Park z ramienia Savills będzie odpowiadać zespół w składzie: Tomasz Buras, Małgorzata Brawura-Biskupska, Lidia Malec i Agnieszka Węgrzyńska.

Poleczki Business Park to nowoczesny park biznesu, który firmy UBM wraz z CA IMMO realizują przy ul. Poleczki w Warszawie. Inwestycja zakłada wykonanie piętnastu budynków biurowo – usługowych z  funkcją parkingową, w tym wielokondygnacyjnego parkingu. Poleczki Business Park, jako największy park biznesu w Europie Środkowej  będzie oferować łącznie ok. 210 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Trwają przygotowania do rozpoczęcia realizacji trzeciego etapu budowy.

Kompleks Poleczki Business Park jest realizowany zgodnie z koncepcją budownictwa zrównoważonego. Budynki należące do drugiej fazy zostały wyróżnione złotym certyfikatem LEED w kategorii CS (Core and Shell). Lokalizacja Poleczki Business Park jest jej największym atutem. Obiekt położony jest zaledwie 3 km od lotniska Okęcie i 10 km od centrum miasta, w pobliżu dróg ekspresowych S2 i S79. Deweloper dba również o usprawnienia dla niezmotoryzowanych najemców parku. Uruchomiono dwa shuttle busy – bezpłatne autobusy zapewniające najemcom transport do metra Imielin i Lotniska Okęcie oraz stację rowerową Veturilo, znajdującą się bezpośrednio przy obiekcie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA