Dwie francuskie firmy wśród nowych najemców Poleczki Business Park

Dwie francuskie firmy wśród nowych najemców Poleczki Business Park

Warszawa
REKLAMA

Savills, międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości, podpisała umowy najmu z dwiema francuskimi firmami w kompleksie biurowym Poleczki Business Park w Warszawie. Do grona najemców dołączyli: producent i dystrybutor naturalnych kosmetyków opartych na bazie organicznych składników L’Occitane Polska Sp. z o.o. oraz europejski lider w dziedzinie ubezpieczeń affinity SPB Services Polska Sp. z o.o. Firmy wynajęły odpowiednio 165,18 mkw. oraz 519,49 mkw. w pierwszej i drugiej fazie inwestycji. Savills jest współwyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w Poleczki Business Park razem z Colliers International.


Poleczki Business Park to nowoczesny park biurowy realizowany przez UBM i CA Immo przy ul. Poleczki w Warszawie. Cztery budynki zostały już ukończone w ramach pierwszej i drugiej fazy projektu, a budowa dwóch kolejnych biurowców o powierzchni 8 500 mkw. w ramach trzeciej fazy, wkrótce się rozpocznie. Docelowo, kompleks będzie się składał z piętnastu budynków biurowo-usługowych z wielokondygnacyjnym parkingiem. Poleczki Business Park to największy park biznesowy w Europie Środkowej, który po ukończeniu będzie oferować łącznie 210 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

REKLAMA


Kompleks został zaprojektowany zgodnie ze standardami zrównoważonego budownictwa, a budynkom z drugiej fazy projektu przyznano certyfikat LEED CS GOLD (Core i Shell). Kompleks jest bardzo dobrze zlokalizowany, zaledwie 3 kilometry od warszawskiego lotniska i 10 kilometrów od centrum, w sąsiedztwie dróg ekspresowych S2 i S79.


Głównymi najemcami Poleczki Business Park są, m.in.: Sharp, USP Zdrowie, Tetra Pak, Kone, Europcar, Solid Security i Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA