Miasteczko Wawer z generalnym wykonawcąźródło: Materiały inwestora

Miasteczko Wawer z generalnym wykonawcą

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Stołeczna firma Totalbud została generalnym wykonawcą inwestycji mieszkaniowej pod nazwą Miasteczko Wawer zlokalizowanej w podwarszawskiej Falenicy u zbiegu ulic Poezji i Bysławskiej. Inwestycję tę stanowi zespół budynków wielorodzinnych wraz z garażami podziemnymi. Budowa ma miejsce na działce o powierzchni ok. 2,6 ha wydzielonej z części nieruchomości spółki Mera-Pnefal. Obiekt zaprojektowała pracownia architektoniczna FS&P Arcus. Funkcję generalnego koordynatora realizacji, a zarazem nadzór techniczny sprawuje firma APP-Projekt.
Dla Miasteczka Wawer zaplanowano budynki o wysokościach od czterech do dziewięciu kondygnacji. Wysokość tych budynków łagodnie nawiązuje do wysokości otaczającego lasu. Górne kondygnacje w części pierzei zamykającej patia od północy i od ulic dojazdowych są wycofane od lica elewacji.
REKLAMA
Jako pierwszy powstaje czterokondygnacyjny budynek z jedną kondygnacją podziemną. Znajdą się w nim 63 mieszkania i 74 miejsca parkingowe. Powierzchnia zabudowy wynosi 1525 m², natomiast powierzchnia użytkowa mieszkań 3403 m². W budynku znajdzie się 13 mieszkań o powierzchniach od 36,4 do 37,3 m², 43 mieszkania o powierzchniach od 45,8 do 62,7 m² i siedem mieszkań o powierzchniach od 72,9 do 88,5 m².
Planowany termin oddania do użytku pierwszego etapu to 31 grudnia 2017 r. Komentuje Mariusz Pałka, prezes Totalbudu – Miasteczko Wawer jest dobrze skomunikowanym z Warszawą osiedlem docelowo liczącym tysiąc mieszkań. Na podkreślenie zasługuje jego estetyka i położenie nacisku na zieleń współtworzącą osiedle. Totalbud ma bogate doświadczenie w pracy dla zachodnich i krajowych firm inwestycyjno-deweloperskich, stąd duży projekt Miasteczka Wawer dobrze wpisuje się w specjalizację naszej firmy. Projekt ten inicjuje współpracę naszej firmy z Merą-Pnefal. Dobrze przygotowana przez tę firmę inwestycja pozwala nam patrzeć z ufnością na naszą dobrą współpracę i terminowość realizacji poszczególnych faz projektu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA