Prime Corporate Center dla Prime Biznesu – nowa nazwa dla biurowca Golub Gethouse przy ul. Grzybowskiej

Prime Corporate Center dla Prime Biznesu – nowa nazwa dla biurowca Golub Gethouse przy ul. Grzybowskiej

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Inwestor i deweloper Golub GetHouse nadaje nową nazwę swojemu projektowi biurowemu przy ul. Grzybowskiej – PRIME Corporate Center, który w zeszłym miesiącu otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę. Za kompleksową strategię komunikacji projektu PRIME Corporate Center (wcześniej Grzybowska Corporate Center), odpowiada agencja WORKROOM.

 

PRIME Corporate Center to 83-metrowy budynek biurowy zlokalizowany przy ulicy Grzybowskiej 78. Budynek oferuje 20 109 mkw powierzchni biurowej klasy A oraz wydajne, bezkolumnowe powierzchnie pięter o wielkości od 836 mkw. do 1257 mkw., rozmieszczone na 23 kondygnacjach naziemnych. Dodatkowo, w budynku znajdzie się 193 miejsc parkingowych na 5 kondygnacjach podziemnych.

 

„Nazwa PRIME Corporate Center odzwierciedla koncepcję, która przyświecała nam na etapie projektowania budynku. PRIME to kwintesencja ponadczasowej klasy i elegancji, dbałość o szczegóły i niezawodność rozwiązań, które będą opierały się upływowi czasu, zmieniającym się trendom i modzie. Jest to kontynuacja naszej tradycji tworzenia wysokiej jakości, zrównoważonych projektów, sprzyjających komfortowi pracy, która przyświecała nam przy realizacji wcześniejszych inwestycji w Warszawie, takich jak Warsaw Financial Center czy International Business Center. PRIME to również przemyślane, elastyczne w projektowaniu, funkcjonalne i wydajne układy powierzchni pięter, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagającego najemcy, dziś, jutro, za kilka lat” – mówi Czarek Jarząbek, Partner i Prezes Golub GetHouse.

 

Andrzej J.Horoch, Partner Zarządzający, Dyrektor ds. Strategii i Kreacji WORKROOM, agencji odpowiedzialnej za kompletną strategię marketingową PRIME, mówi: „Być jak, i tworzyć PRIME, to uchwycenie ponadczasowych idei tu i teraz. W tworzeniu komunikacji stawiamy na oryginalność i klasę. W naszej koncepcji nie uznajemy kompromisów. Posiadanie biura w PRIME będzie nadawać znaczenie”.

REKLAMA

 

PRIME to kwintesencja jakości i ponadczasowości. Funkcjonalność budynku, efektywność wykorzystania powierzchni, jakość i elegancja lobby oraz wszystkich części wspólnych, to wynik pracy międzynarodowego zespołu, uznanych pracowni architektonicznych Epstein oraz Solomon Cordwell Buenz (SCB) z Chicago. Ich doświadczenie, dbałość o szczegóły, rzetelność, wytrwałość oraz dążenie do doskonałości, czynią z PRIME ikonę ponadczasowej jakości i elegancji.

 

„PRIME Corporate Center jest optymalny, ale nie zwyczajny. PRIME nie przytłacza, nie onieśmiela, nie naraża na śmieszności, nie czyni anonimowym. To znaczy, że nie jesteś jednym z tysiąca ludzi w wielkim i zatłoczonym biurowcu. PRIME oferuje widoczność i rozpoznawalność, stanowi uzupełnienie i jest uwiarygodnieniem prowadzonego biznesu Czyni biznes eleganckim, godnym zaufania, trwałym, rzetelnym i stabilnym” – podkreśla Czarek Jarząbek.

 

Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, jest wyłącznym agentem komercjalizującym budynek.  

Prace budowlane rozpoczną się w połowie 2013 roku i potrwają około 22 miesięcy. Budynek będzie spełniał wszystkie wymagania certyfikatuBREEAM.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA