[Warszawa] Szwajcarski producent czekolady premium przenosi siedzibę do Royal Wilanów

[Warszawa] Szwajcarski producent czekolady premium przenosi siedzibę do Royal Wilanów

Kajtman
Kajtman
Royal Wilanów
adresWarszawa, Franciszka Klimczaka
inwestorCapital Park Sp. z o.o.
komercjalizacjaSavills sp. z o.o.
projektantJEMS Architekci Sp. z o.o.
REKLAMA

Polski oddział Lindt & Sprüngli, jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów czekolady premium na świecie, zdecydował się na wynajęcie powierzchni biurowej w Royal Wilanów. Firma wprowadzi się do nowej siedziby we wrześniu br., tuż po oddaniu inwestycji do użytku.

 

Nowy najemca zajmie ok. 660 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej na 4 piętrze budynku. Umowę podpisano na okres 5 lat. Agentem reprezentującym najemcę był JLL.

 

Lindt & Sprüngli Poland dołączy do stale powiększającego się grona najemców tej najnowocześniejszej powierzchni biurowej na Wilanowie, która uzupełniona będzie o część handlową oraz przestrzeń społeczną dedykowaną pracownikom i mieszkańcom najbliższej okolicy. Bezpośrednio z placu przylegającego do budynku możliwe będzie wejście do punktów handlowo-usługowych. Na samym placu w otoczeniu drzew i krzewów znajdą się elementy małej architektury: fontanny, stojaki na rowery oraz ławki. Inwestor planuje różnego rodzaju animacje dostosowane do pór roku – boisko do siatkówki plażowej i piłki nożnej, siłownię miejską, ścianki wspinaczkowe, pop-up bary czy kino letnie. Royal Wilanów stanie się więc nieformalnym centrum dzielnicy, miejscem spotkań, przyjazną przestrzenią, w której życie będzie się toczyć również poza godzinami pracy biur.

 

Dotychczas na przeniesienie siedziby do Royal Wilamów zdecydowały się m.in.: Sygnity, Erbud S.A. oraz Capital Park – inwestor projektu. Za komercjalizację części biurowej obiektu odpowiedzialny jest Colliers International. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA