Artis – ekskluzywny klub fitness w Royal Wilanów

Artis – ekskluzywny klub fitness w Royal Wilanów

Warszawa
REKLAMA
Royal Wilanów należący do portfolio Grupy Capital Park wciąż zaskakuje poszerzającą się ofertą dla pasjonatów wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Do grona najemców dołączył Artis Wellness Club – pierwszy w Polsce klub klasy premium, wyposażony w sprzęt włoskiej marki Technogym z najwyższej linii klubowej Artis oraz innowacyjną technologię MyWellness Cloud.
Royal Wilanów od pierwszego dnia swojej działalności stał się ulubionym miejscem pasjonatów sportu. Wielbiciele aktywności fizycznej mają bowiem do swojej dyspozycji największy w kraju salon monobrandowy marki Nike czy sklep Adventure Sports. Ponadto na terenie obiektu znajdują się place miejskie oferujące m.in. ściankę wspinaczkową, boiska sportowe, szachy, boule, trampoliny czy strefę streetworkout.
REKLAMA
W ostatnim czasie w Royal Wilanów na powierzchni mierzącej blisko 1600 mkw. otwarto także pierwszy w Polsce klub klasy premium Artis Wellness Club. Klub wyposażony został w sprzęt włoskiej marki Technogym. Artis oferuje urządzenia cardio z multimedialnym systemem Unity, sprzęt siłowy i funkcjonalny z linii Artis, które pozwalają klubowiczom na sprawną i przyjemną realizację celów treningowych. To, co szczególnie wyróżnia Artis spośród innych klubów, to innowacyjna technologia MyWellness Cloud, która stwarza wyjątkowe możliwości zarówno dla klubowiczów, jak i trenerów i kadry zarządzającej klubem. Dzięki aplikacji MyWellness klubowicze mogą zapisywać swoje treningi wykonane w domu, w klubie czy w terenie, korzystać z programów treningowych przygotowanych przez trenera, a także odtwarzać ulubione multimedia podczas treningu – gry, muzykę, filmy czy inne aplikacje.
To jednak nie wszystko. Klubowicze mogą korzystać z bardzo szerokiej oferty zajęć grupowych i outdoorowych, strefy zdrowia i rehabilitacji, centrum SPA oraz sali dla dzieci. W ostatni weekend majowy goście Royal Wilanów mogli wziąć udział w treningach biegowych Artis Run na świeżym powietrzu zorganizowanych przez klub. Wszystkie zajęcia w klubie odbywają się pod okiem najlepszych trenerów personalnych i rehabilitantów w Polsce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA