Unidevelopment S.A. wybuduje kolejne osiedle na Targówku

Unidevelopment S.A. wybuduje kolejne osiedle na Targówku

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Spółka Unidevelopment S.A. nabyła od spółki Eleinvest Sp. z o.o. nieruchomość przy ul. Kondratowicza w Warszawie, na której wybuduje kolejną inwestycję wielorodzinną – osiedle Gama. Powstanie tu 128 mieszkań oraz ponad 4 tys. m2 powierzchni usługowej. Jednym z głównych atutów tego projektu będzie jego lokalizacja zapewniająca dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej.

 

Dnia 9 września 2014 spółka Unidevelopment S.A. podpisała umowę w sprawie kupna nieruchomości o łącznej powierzchni 7481 m2 zlokalizowanej w jednym z najważniejszych punktów warszawskiego Bródna - przy ul. Kondratowicza. Spółka planuje tu budowę inwestycji mieszkaniowej, w której powstanie 128 mieszkań o metrażach od 30 do 94 m2 oraz ponad 4 tys. m2 powierzchni handlowo-usługowej. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców osiedla będzie również parking podziemny na 205 samochodów oraz urokliwe patio. Projekt inwestycji przygotowała pracownia JEMS Architekci.

 

„Jesteśmy przekonani, że inwestycja przy ul. Kondratowicza spotka się z dużym zainteresowaniem klientów. Sprzyjać temu będzie zarówno atrakcyjna architektura osiedla, jak i jego dogodna lokalizacja w centrum Targówka. Dzięki temu Gama będzie bardzo dobrym miejscem do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej” – mówi Ewa Przeździecka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Unidevelopment S.A.

 

Infrastruktura zapewni wygodę mieszkańców

Lokalizacja inwestycji pozwala m.in. na szybki dojazd do różnych części Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie przyszłego osiedla znajdują się przystanki wielu linii autobusowych. Nieco dalej, przy ul. Rembielińskiej, mieszkańcy będą mogli korzystać również z połączeń tramwajowych. W odległości około 150 m od budynku planowana jest jedna ze stacji budowanej obecnie II linii metra. Położenie nowej inwestycji Unidevelopment będzie dogodne również dla osób poruszających się na co dzień samochodem. Łatwo dojadą oni stąd do tras szybkiego ruchu i dróg wyjazdowych ze stolicy.

REKLAMA

 

Duży komfort i wygodę życia na osiedlu Gama zagwarantuje bogata infrastruktura miejska, znajdująca się w jego najbliższej okolicy. Mieszkańcy inwestycji będą mieli bezpośredni dostęp m.in. do przedszkoli, szkół, placówek medycznych, banków oraz wielu punktów usługowo-handlowych. W pobliżu znajdują są strategiczne dla całej dzielnicy instytucje takie jak: Urząd Dzielnicy Targówek, Mazowiecki Szpital Bródnowski, czy posterunek policji. Natomiast na wprost nieruchomości, po przeciwległej stronie ulicy Kondratowicza, rozciąga się Park Bródnowski, który idealnie nadaje się do odpoczynku na świeżym powietrzu. Na 25-hektarach terenów zieleni są place zabaw, boiska do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej oraz ścieżki rowerowe. W parku odbywa się też wiele wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Osoby preferujące dłuższe spacery lub wycieczki rowerowe do swojej dyspozycji będą miały położony niedaleko od inwestycji Lasek Bródnowski.

 

Lokalizacja dogodna dla przedsiębiorców

Osiedle Gama będzie również bardzo atrakcyjnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Targówka, rozwiniętej komunikacji oraz dobrej ekspozycji pozwoli ona firmom na dobry dostęp do wielu potencjalnych klientów. W związku z tym powstanie tu bogata oferta lokali handlowo-usługowych o łącznej powierzchni ponad 4 tys. m2. Będą się one znajdowały zarówno na parterze, jak i na pierwszym piętrze inwestycji.

 

Unidevelopment S.A. planuje rozpocząć realizację Osiedla Gama w III kwartale 2015 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA