Unidevelopment S.A. wybuduje mieszkania na Ochocie

Unidevelopment S.A. wybuduje mieszkania na Ochocie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Spółka Unidevelopment zrealizuje inwestycję mieszkaniową na warszawskiej Ochocie. Deweloper podpisał 21 grudnia br. umowę na zakup działki o powierzchni 10 tys. m², znajdującej się u zbiegu ulic Szczęśliwickiej i Bitwy Warszawskiej 1920 r. W drugiej połowie 2016 roku firma planuje rozpocząć na niej budowę osiedla.
Zgodnie z planami, przy ulicy Szczęśliwickiej powstanie budynek z siedmioma kondygnacjami naziemnymi oraz wewnętrznym, zielonym patio. Inwestycja będzie miała około 340 mieszkań oraz lokale usługowe. Nieruchomość posiada prawomocną decyzję o warunkach zabudowy. Za przygotowanie projektu architektonicznego obiektu odpowiada pracownia Hermanowicz Rewski Architekci.

Unikalna lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w rozwiniętej, centralnej części Warszawy – obok ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r., łączącej Al. Jerozolimskie i ul. Grójecką. Lokalizacja ta zapewni przyszłym mieszkańcom łatwy dostęp do śródmieścia oraz pozostałych, stołecznych dzielnic. Nieopodal przebiegają trasy wielu linii autobusowych. W kilka minut można dostać się stąd na przystanek tramwajowy oraz dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia. Również dojazd na lotnisko Okęcie, bądź trasy wylotowe ze stolicy nie stanowi problemu nawet w godzinach szczytu.
„Osiedle przy ul. Szczęśliwickiej będzie z pewnością inwestycją wyróżniającą się na rynku – przede wszystkim z uwagi na unikalną lokalizację. Łączy ona korzyści wynikające z usytuowania blisko centrum z komfortem mieszkania w dobrze zorganizowanej części miasta. W bezpośrednim otoczeniu planowanego budynku przeważa niewysoka, luźna zabudowa. Znajduje się tu również Park Zachodni, który zostanie zagospodarowany w ramach budżetu partycypacyjnego” – mówi Ewa Przeździecka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Unidevelopment S.A.
REKLAMA
W pobliskim Parku Zachodnim powstanie m.in. boisko do koszykówki, skate park i kawiarnia. Teren zostanie wyposażony również w ergonomiczne i trwałe meble miejskie, a poczucie bezpieczeństwa, nawet po zmroku, zapewni tu odpowiednie oświetlenie i monitoring. W pobliżu nieruchomości zakupionej przez Unidevelopment S.A. znajduje się też wiele placówek oświatowych, centra handlowe Blue City i Reduta, hala sportowa OSiR Ochota, korty tenisowe w hali MERA i kręgielnia w klubie Arco. W Parku Szczęśliwickim usytuowanym między ulicą Włodarzewską, a Drawską można korzystać z całorocznego stoku narciarskiego oraz uprawiać wiele dyscyplin sportu na świeżym powietrzu. Jest to teren zachęcający m.in. do jazdy na  rolkach, joggingu czy Street Workoutu – treningu z obciążeniem własnego ciała na specjalnie przygotowanych poręczach i drążkach.

Budynek zapewni Komfort

Każde z mieszkań, które powstaną w budynku, będzie posiadało balkon, loggię lub taras, a w przypadku lokali na parterze – ogródek. W hali garażu podziemnego znajdziemy miejsca postojowe dla wszystkich lokali. Zamknięty teren osiedla, z kontrolą dostępu, będzie stale monitorowany. Uroku kameralnemu patio, które powstanie w inwestycji, doda roślinność, znajdująca się częściowo na naturalnym gruncie, umożliwiającym zasadzenie również wysokich drzew. Wewnątrz, wśród elementów tzw. małej architektury, planowane są m.in. ławki oraz plac zabaw ze specjalną, bezpieczną nawierzchnią.
Budowa osiedla oraz sprzedaż mieszkań planowane są na II połowę 2016 roku. Wtedy też spółka zaprezentuje szczegóły oferty handlowej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA