[Warszawa] Ruszyła sprzedaż drugiego etapu osiedla 360ºźródło: Materiały inwestora

[Warszawa] Ruszyła sprzedaż drugiego etapu osiedla 360º

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Spółka Unidevelopment S.A. rozpoczęła sprzedaż drugiego etapu Osiedla 360° na warszawskim Gocławiu. Inwestycja jest kontynuacją projektu, który w pierwszej odsłonie spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Obecnie w dwóch budynkach powstaje kolejne 116 mieszkań.
Osiedle 360° znajduje się przy ul. Kapelanów AK na warszawskim Gocławiu – w bliskim sąsiedztwie jeziorka Balaton. Unidevelopment S.A. zakończyła pierwszy etap tej inwestycji w grudniu ubiegłego roku. 
„Mieszkania na osiedlu 360° od samego początku sprzedawały się w bardzo szybkim tempie. W ofercie pozostały nam ostatnie 3 lokale z pierwszego etapu. Wielu klientów oczekiwało na kontynuację inwestycji doceniając zarówno lokalizację, architekturę osiedla, jak i funkcjonalne rozkłady mieszkań. Na początku sierpnia, po wcześniejszym uzyskaniu decyzji na budowę, rozpoczęliśmy przedsprzedaż nowego etapu i po miesiącu mamy umowy rezerwacyjne na niemal 20% lokali” – mówi Ewa Przeździecka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Unidevelopment S.A.
W budowanej obecnie części Osiedla 360° powstają dwa budynki. Struktura oferty jest zbliżona do tej, którą Unidevelopment S.A. zaproponowała klientom w pierwszym etapie inwestycji. Teraz mogą oni wybierać spośród mieszkań od 1- do 5-pokojowych o powierzchniach między 34 a 111 m2. Na parterze budynku od strony ul. Kapelanów AK przewidziane są lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie również podziemny garaż na 137 miejsc postojowych.
Osiedle 360° doskonale wpisuje się w dynamikę i intensywny rozwój dzielnicy, a świetna infrastruktura i dostępne atrakcje są w stanie zaspokoić wymagających klientów. Teren inwestycji sąsiaduje z jeziorkiem Balaton, wokół którego znajduje się park wraz z placem zabaw, kawiarnią oraz boiskiem. Położenie budynków zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić możliwie najbardziej atrakcyjny widok z okien mieszkań. Oprócz balkonów lub loggi, część lokali na ostatniej kondygnacji będzie miała tarasy na dachu, a do mieszkań znajdujących się na parterze będą przynależeć ogródki. Dla mieszkańców osiedla zaprojektowano zielone skwery, a dla najmłodszych przewidziano plac zabaw. Inwestycja wychodzi również naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych.
Niewątpliwymi atutami inwestycji jest sąsiedztwo terenów rekreacyjnych oraz łatwy dostęp do infrastruktury komunikacyjnej, licznych punktów handlowo-usługowych, placówek medycznych i edukacyjnych. W pobliżu Osiedla 360º zatrzymują się autobusy miejskie. Ponadto w najbliższych latach planowane jest wybudowanie na Gocławiu linii tramwajowej, przebiegającej wzdłuż Kanału Kamionkowskiego i ul. Bora-Komorowskiego. Co więcej, zgodnie z przedstawianymi planami, w rejonie Gocławia mają zostać zrealizowane dwie stacje III linii metra: „Ostrobramska” i „Fieldorfa”. 
Projekt Osiedla 360° przygotowała pracownia Mąka Sojka Architekci. Unidevelopment S.A. posiada już prawomocne pozwolenie na budowę drugiego etapu inwestycji. Jej generalnym wykonawcą będzie Unibep S.A. Ceny mieszkań wynoszą od 7 150 zł/m2 do 9 900 zł/m2. zł. Więcej informacji na temat osiedla można znaleźć na stronie www.osiedle360.pl oraz w biurze sprzedaży przy ul. Kapelanów Armii Krajowej, otwartym od wtorku do piątku w godzinach 10.00-18.00 i w sobotę w godzinach 10.00-15.00.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA