Warszawa: Wilanowska – Vinci zbuduje ponad sto mieszkań na Mokotowie źródło: materiały inwestora

Warszawa: Wilanowska – Vinci zbuduje ponad sto mieszkań na Mokotowie

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Wilanowska
adresWarszawa, aleja Wilanowska 122
inwestorVINCI Immobilier Polska Sp. z o.o.
REKLAMA
Spółka-córka francuskiego holdingu zainwestowała przy zbiegu ulic Karczocha i Śródziemnomorskiej oraz alei Wilanowskiej. Postawi trzysegmentowy budynek wielorodzinny o zróżnicowanej wysokości. Odda go do użytku za dwa lata.
Vinci Immobilier Polska Sp. z o.o. wprowadził do sprzedaży inwestycję przy al. Wilanowskiej 122 na warszawskich Stegnach, w dzielnicy Mokotów. Ceny wynoszą od ponad 300 do przeszło 900 tys. zł. Z budową chce ruszyć w lipcu (jest na etapie wyboru generalnego wykonawcy). Planuje oddać lokale do użytku w II kwartale 2022 roku.
materiały inwestora
Wilanowska to trzysegmentowy budynek wielorodzinny mający od sześciu do ośmiu kondygnacji nadziemnych. Znajduje się w nim 106 mieszkań: jedno- (25-29 mkw.), dwu- (38-53 mkw.), trzy- (60-72 mkw.) i czteropokojowych (78-87 mkw.). Przynależą do nich balkony (1,71-44,51 mkw.), tarasy (9,79-36,52 mkw.) lub ogródki (18,47-200,16 mkw.). Wnętrza są wysokie na 2,7 m. Deweloper zapewnia 120 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, dwa na zewnątrz, dziewięć komórek lokatorskich, windę, monitoring i patio z placem zabaw. Teren inwestycji jest ogrodzony.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Apartamentowce przy zabytkowym parku?

Ten sam inwestor chce też budować w innej części Mokotowa, tuż obok Parku SGGW (wpisanego do rejestru zabytków). Teren przy ul. Rakowieckiej kupił w 2018 roku za 30 mln zł wraz z projektem budowlanym. Postanowił go jednak zmienić. Efekt prac i swój pomysł na zagospodarowanie nieruchomości przedstawił w lutym. Zakłada realizację dwóch apartamentowców z przeszło 80 mieszkaniami i lokalami usługowymi, a także publicznego skweru.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA