Jeszcze w tym roku ruszy budowa osiedla Central House na warszawskim Mokotowie źródło: Materiały inwestora

Jeszcze w tym roku ruszy budowa osiedla Central House na warszawskim Mokotowie

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
Firma Okam Capital jeszcze w tym roku rozpocznie budowę nowego osiedla w Warszawie. Inwestycja zlokalizowana będzie na Mokotowie przy ulicy Domaniewskiej 49.
Inwestor podpisał umowę z FineTech Construction na realizację ten inwestycji. Na działce o powierzchni 10,2 tys. mkw. powstanie 9-kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 51,56 tys. mkw. z 474 mieszkaniami (w dwóch etapach). W dwupoziomowym garażu podziemnym zaplanowano 540 miejsc parkingowych. Za projekt architektoniczny odpowiedzialna jest pracownia PRC Architekci z Warszawy.
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Dodatkowe stanowiska postojowe dla gości zaplanowano na zewnątrz, na terenie inwestycji. Przewidziano również 200 miejsc dla rowerów w garażu podziemnym i 38 na poziomie parteru. Mieszkania będą miały powierzchnię od 26 do 115 mkw. Będą to lokalne 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. W wybranych mieszkaniach będzie możliwość wydzielania dodatkowych pokoi.
REKLAMA
Inwestycja ma się zakończyć w IV kwartale 2022 roku. Według przedstawiciel dewelopera, już ponad sto mieszkań (ze 274 w I etapie) znalazło swoich właścicieli. 
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA