We Wrocławiu pojawi się kilka tysięcy nowych drzew. Ufunduje je jedno z wrocławskich centrów handlowych

We Wrocławiu pojawi się kilka tysięcy nowych drzew. Ufunduje je jedno z wrocławskich centrów handlowych

Orzech
Orzech
REKLAMA
Znajdujący się we Wrocławiu przy ul. Granicznej - Wrocław Fashion Outlet zorganizował dla swoich klientów akcję "Zasadź z nami las". Trwała ona od  1 do 30 września.
Akcja polegała na tym, że wystarczyło we wrześniu dokonać jednej transakcji zarejestrowanej w programie lojalnościowym, a za każdy zakup Wrocław Fashion Outlet zobowiązał się ufundować jedno drzewo.
- Udział naszych klientów w projekcie zaowocował pulą 3 tys. drzew przeznaczonych do nasadzenia. Ale po zakończeniu akcji postanowiliśmy podwoić tę liczbę, więc łącznie kupimy 6 tys. sadzonek. Dzięki nim za kilka lat powstanie piękny obszar zieleni na wrocławskich Osobowicach – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet.
REKLAMA
Wszystkie drzewa zostaną zasadzone wczesną wiosną 2021 r. przez wolontariuszy dotlenieni.org w specjalnie wyznaczonym przez Zarząd Zieleni Miejskiej obszarze na wrocławskich Osobowicach
Akcja "Zasadź z nami las" to część programu zrównoważonego rozwoju Wrocław Fashion Outlet. W jego ramach ten największy outlet modowy na Dolnym Śląsku angażuje się m.in. w projekty kulturalne, wspiera lokalnych dostawców oraz prowadzi działania proekologiczne.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA