Lider branży znajdzie najemców dla Dworca Głównego we Wrocławiu

Lider branży znajdzie najemców dla Dworca Głównego we Wrocławiu

Wrocław
REKLAMA

Polskie Koleje Państwowe S.A. podpisały umowę z NAI Estate Fellows na komercjalizację dworca Głównego we Wrocławiu. Wybrana w postępowaniu firma zajmie się znalezieniem najemców na przestrzenie handlowe na piętrze budynku głównego oraz dla dwóch lokali dwupoziomowych znajdujących się w ryzalicie wschodnim i zachodnim.


Zależy nam, żeby wielokrotnie nagradzany w konkursach dworzec Główny we Wrocławiu spełniał wszystkie oczekiwania naszych klientów. Wybór partnera o olbrzymim doświadczeniu w tej branży jest gwarantem jakości i europejskiego standardu przestrzeni handlowych - mówi Małgorzata Szychułda, Dyrektor Departamentu Komercjalizacji Nieruchomości PKP SA.

REKLAMA
NAI Estate Fellows jest liderem na rynku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. W swoim portfelu posiada obiekty o łącznej powierzchni  ponad trzystu tysięcy metrów kwadratowych. Firma ma bogate doświadczenie w komercjalizacji obiektów biurowych i przestrzeni w galeriach handlowych. Wśród nich, dużych warszawskich centrów handlowych - Eureka Park II i Centrum Krakowska 61 oraz Galerii Indomo w Lubinie.

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA