We Wrocławiu zostanie otwarty Butik Cyrkularny marki Ubrania Do OddaniaMateriały prasowe

We Wrocławiu zostanie otwarty Butik Cyrkularny marki Ubrania Do Oddania

REKLAMA

W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Pasaż Grunwaldzki zostanie otwarty Butik Cyrkularny marki Ubrania Do Oddania. Sklep będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii. Sklep miał otworzyć w środę, 3 sierpnia, ale drobne kwestie techniczne opóźnią premierę o dzień lub dwa. Otwarcie nastąpi do końca tego tygodnia.

Butiki Cyrkularne to unikalny koncept pop-up store stworzony na potrzeby galerii handlowych. W sklepach można kupić wyselekcjonowane, odświeżone ubrania, buty i akcesoria z drugiej ręki, a w ofercie znajdują się rzeczy damskie, męskie oraz dziecięce. Sklep wyróżnia różnorodność towaru, na wieszakach znajdują się ubrania vintage, markowe, z metkami jak, i casualowe – wszystkie wyprane i wyprasowane, przedstawione w butikowej formule. Dodatkowo specjalnie przeszkolony profesjonalny zespół bezpłatnie udziela porad modowych i pomaga skompletować unikatowy outfit.

Dziesiąta lokalizacja UDO w Polsce

Jest to drugi Butik Cyrkularny we Wrocławiu, w lutym br. otwarty został sklep w Galerii Wroclavia. Sklep w Pasażu Grunwaldzkim jest dziesiątą lokalizacją marki w Polsce.

Marka Butików Cyrkularnych promuje ideę mody zamkniętego obiegu, ekologii i cyrkularności, w sklepach często organizowane są warsztaty oraz panele dyskusyjne i wydarzenia okolicznościowe.

REKLAMA

Butik Cyrkularny w Pasażu Grunwaldzkim mieści się na powierzchni 120 metrów kwadratowych. O wystrój sklepu zadbał artysta Szymon Gotowski z pracowni „Pan Szymon”, który tworzy i projektuje zgodnie z ideą obiegu zamkniętego. Ponad 80 proc. materiałów wykorzystanych w lokalu to meble i dekoracje przetworzone metodą recyklingu lub upcyclingu.

W Butikach Cyrkularnych można także oddać zbędne tekstylia, w każdym sklepie znajduje się specjalny box na ubrania, obuwie i akcesoria. Firma za każdy pozyskany kilogram rzeczy przekazuje 1 zł organizacjom charytatywnym.

Materiały prasowe

Marka Ubrania Do Oddania powstała w 2018 roku, aby łącząc ideę mody cyrkularnej i odpowiedzialnej konsumpcji wspierać finansowo organizacje charytatywne. Firma przekazała już milion złotych organizacjom pożytku publicznego, zaufało jej ponad 40 000 użytkowników, przeprowadzono ponad 800 kampanii.

Butik w Pasażu Grunwaldzkim to dziesiąta lokalizacja konceptu. Butiki Cyrkularne obecne są w galeriach handlowych w całej Polsce w: Warszawie – Centrum Złote Tarasy, Galeria Mokotów, Centrum Wars Sawa Junior, Galeria Młociny, Poznaniu – Galerie Avenida i Posnania, Katowicach – Galeria Katowicka, Wrocławiu – Centrum Wroclavia, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Pasaż Grunwaldzki i Bydgoszczy – Centrum Focus.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA