W wakacje rozpocznie się realizacja Osiedla Owocowego w Komornikach koło Poznaniaźródło: Materiały inwestora

W wakacje rozpocznie się realizacja Osiedla Owocowego w Komornikach koło Poznania

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Od lipca w podpoznańskiej lokalizacji Komorniki-Rosnowo ruszy budowa Osiedla Owocowego przy ulicy Jarzębinowej 10, którego twórcą jest firma Gravis Developer. Będzie to inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ponad 108 mkw. każdy. Rodzaj zabudowy daje większe poczucie prywatności. To, co zwraca uwagę w inwestycji, to fakt, że klienci sami zdecydują, w jaki sposób będzie wyglądało ich wymarzone lokum, jeżeli zdecydują się na wczesną rezerwację.
Gravis Developer to przedsiębiorca stojący za takimi przedsięwzięciami jak chociażby Osiedle Kolorowe. – Sukces Osiedla Kolorowego w Komornikach inspiruje nas do dalszej pracy – mówi Sonia Łykowska, prezes zarządu Gravis Developer. – Dla klientów poszukujących większego metrażu, mamy ofertę domów bliźniaczych ponad 100 mkw. – kontynuuje. I etap nowej inwestycji to dziesięć budynków, czyli 20 domów. Łącznie ma powstać 120 budynków (240 domów) bliźniaczych, a osiedle zostanie przygotowane kompleksowo z chodnikami, drogami wewnętrznymi i oświetleniem. Nowością wprowadzoną w tym projekcie jest możliwość wyboru przez klienta przy dokonywaniu wczesnej rezerwacji sposobu zabudowy wejścia do domu. Gravis Developer stwarza możliwość wyboru między dwoma systemami. Pierwszy skupia się na podziale na część wypoczynkową i jadalnianą z drzwiami wejściowymi zlokalizowanymi "od boku", drugi to przestronny otwarty salon i możliwość rozbudowania kuchni stawia na klasyczne umiejscowienie drzwi "od frontu". Piętro domu to trzy pokoje w tym jeden z balkonem i garderobą, korytarz oraz toaleta, na zewnątrz duży ogród. Ceny pojedynczych domów rozpoczynają się już od 429 tys. zł. Sprzedaż projektu już ruszyła, a docelowo biuro sprzedaży zlokalizowane będzie na terenie inwestycji.
REKLAMA
Lokalizacja również nie jest przypadkowa, Gmina Komorniki posiada bardzo szybką komunikację z Poznaniem. W pobliżu Wielkopolski Park Narodowy zachwyca swoją rozpiętością oraz urozmaiconym krajobrazem. W bliskiej odległości od osiedla mamy dwie szkoły podstawowe oraz przedszkola. Docelowo, na terenie inwestycji powstanie przestrzeń na sklepy i plac zabaw. Oddanie do użytku I etapu inwestycji planowane jest na przełom pierwszego i drugiego kwartału 2021 roku. 
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA