Mieszkania i domy na osiedlu Zacisze pod Poznaniem w budowieźródło: Materiały inwestora

Mieszkania i domy na osiedlu Zacisze pod Poznaniem w budowie

wielkopolskie
REKLAMA
W podpoznańskich Komornikach trwają prace w ramach osiedle Zacisze. Powstają zarówno domy o powierzchni ponad 100 mkw., jak i mieszkania o mniejszym metrażu. Zakończenie prac w ramach I etapu zaplanowano na koniec bieżącego roku.
Budowane osiedle Zacisze wyróżnia się niską zabudową jednorodzinną, co oznacza, że komponuje się ze spokojną okolicą Komornik. Inwestycja została podzielona na etapy, w ramach których powstaną m.in. przestronne domy szeregowe, bliźniacze oraz mieszkania. Aktualnie najbardziej zaawansowane są prace przy ulicy Krokusowej, gdzie niemal gotowy jest szereg 8 domów o powierzchni 130 mkw. Trwają prace związane z elewacją. 
Na podobnym stopniu zaawansowania jest 10 budynków z 20 lokalami o powierzchni 52 i 72 mkw. Budowlańcy ocieplają kolejne budynki i montują elementy elewacji między oknami, wykonane z estetycznej płytki z drewna. Jak podkreśla Elżbieta Sobierajska z biura Poz Inwest, architektura, obok zróżnicowanej oferty, to priorytet w tej inwestycji. – Proponujemy zróżnicowane metraże. Do dyspozycji naszych klientów będą 3-pokojowe, parterowe mieszkania z ogrodem i miejscem postojowym w cenie, a także nieco bardziej przestronne lokale na piętrze, o powierzchni 72 mkw. Do nich będą przynależeć dwa miejsca parkingowe – jedno w garażu, drugie przed garażem – mówi Elżbieta Sobierajska. Budowa tej części osiedla zakończy się jeszcze w tym roku, a w sprzedaży pozostaje ostatni lokal 72 mkw. 
REKLAMA
Ulica Liliowa zyska nowe domyRównolegle do ulicy Krokusowej powstaje podobny zespół budynków, w którym znajdą się łącznie 24 mieszkania – także na dwóch poziomach. Na tym etapie gotowe są mury parteru oraz piętra. Ponadto przy ulicy Liliowej deweloper rozpoczął budowę nowych domów bliźniaczych, 120,95 i 121,53 mkw. Każdy posiada garaż, dodatkowe miejsce postojowe oraz ogród o powierzchni od 150 do aż 420 mkw. Na terenie osiedla takich domów powstanie docelowo 20. Planowany termin zakończenia I etapu to IV kwartał 2020 roku.
Marka przedmieść i… deweloperaWarto nadmienić, że Komorniki, położone 5 km od granic Poznania, to jedna z najlepszych lokalizacji na przedmieściach. Potwierdza to wybór wielu osób szukających własnego lokum, ponieważ gmina ma dodatni współczynnik migracji ludności. Okolica wyróżnia się niską zabudową, pełnym zapleczem handlowo-usługowym, szeroką ofertą edukacyjną i bliskością Wielkopolskiego Parku Narodowego. Kolejnym argumentem jest marka dewelopera – Poz Inwest to blisko 20 lat działalności w branży deweloperskiej, a osiedle w Komornikach rozwija z sukcesami od 2015 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA