WKS Śląsk otworzy Centrum Kibiców we WrocławiuMateriały prasowe

WKS Śląsk otworzy Centrum Kibiców we Wrocławiu

Orzech
Orzech
REKLAMA

Dobra informacja dla wszystkich fanek i fanów wrocławskiego Śląska. Klub otworzy w stolicy Dolnego Śląska Centrum Kibiców Śląska Wrocław. Miejsce będzie łączyć funkcję nowoczesnego sklepu z miejscem spotkań fanów WKS-u.

Obiekt zainauguruje swoją działalność, we wtorek 5 marca. Centrum zlokalizowane będzie przy ulicy Piłsudskiego 44.

Naturalnie dominującym kolorem w centrum będzie zieleń, ale często drużyny Śląska określa się mianem właśnie „Trójkolorowych". W związku z tym nie może zabraknąć akcentów w bieli i czerwieni. Nad kompozycyjną całością kolorystycznej aranżacji Centrum Kibica Śląska Wrocław czuwało grono ekspertów, którzy na co dzień dbają m.in. o estetykę identyfikacji wizualnej wrocławskiego klubu.

REKLAMA

– Centrum Kibiców Śląska Wrocław to miejsce, o którym intensywnie myślałem od samego początku mojej kadencji w klubie. Od dłuższego czasu chcieliśmy zrobić krok do przodu w zakresie profesjonalizacji naszych fanshopów oraz wyjścia do kibiców i teraz ten krok robimy. Centrum Kibiców przy Piłsudskiego to pierwsze takie miejsce w historii i unikatowy obiekt na mapie Wrocławia – podkreśla prezes WKS-u, Patryk Załęczny.

Miejsce zostało podzielone na dwie strefy. Jedną z nich jest profesjonalny sklep ze stale uzupełnianym asortymentem, a druga ma funkcje bardziej społeczne. To właśnie tam będą odbywać się spotkania fanów z piłkarzami i trenerami WKS-u. Na miejscu oczywiście będzie można także kupić bilety na domowe mecze Śląska Wrocław.

Centrum Kibiców Śląska Wrocław zostanie uroczyście otwarte we wtorek, 5 marca, o godzinie 15. Czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 20:00, w soboty natomiast od 10:00 do 18:00. W pierwszych dniach działalności kibice będą mogli liczyć na szereg atrakcyjnych ofert.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA