3 nowe inwestycje przy Zamku Topacz

3 nowe inwestycje przy Zamku Topacz

Wrocław
REKLAMA

Deweloper związany ze znanymi produkcjami telewizyjnymi i serialami – ATM Inwestycje, wybuduje w podwrocławskiej Ślęzie 3 nowe osiedla domów jednorodzinnych. Do Osiedla Przy Zamku, którego budowa rozpoczęła się w połowie zeszłego roku, w ramach projektu, dołączą 2 nowe inwestycje: Osiedle Przy Zamku II i Osiedle Przy Zamku III. Wszystkie osiedla zlokalizowane będą w bliskiej odległości od Zamku Topacz.

 

Osiedle Przy Zamku to 32 domy w zabudowie bliźniaczej naprzeciwko Zamku Topacz. 300 metrów dalej powstanie Osiedle Przy Zamku II, na którym znajdzie się 28 jednostek. Z kolei w odległości 800 m od Zamku, na naturalnym wzniesieniu, deweloper wybuduje 24 domy w ramach Osiedla Przy Zamku III. Mieszkańcy ostatniej z inwestycji cieszyć się będą mogli dodatkowo malowniczym widokiem na Ślężę.

 

Połączyć życie w mieście i na przedmieściach

Z uwagi na duże zainteresowanie domami Osiedla Przy Zamku, podjęliśmy decyzję o rozwinięciu projektu o 2 nowe lokalizacje – mówi Paweł Tobiasz, członek Zarządu ATM Inwestycje.

 

W ciągu 10 miesięcy sprzedane zostało 65 % inwestycji, dlatego inwestor podjął decyzję o dalszej budowie. – Dostępna obecnie na rynku oferta dużych mieszkań często nie spełnia oczekiwań Klientów. Mieszkania w centrum bywają zbyt drogie. Mieszkania w przystępniejszych cenach leżą w mniej atrakcyjnych rejonach Wrocławia – uważa Tobiasz.

 

Przystępując do projektu, mieliśmy na celu stworzenie produktu, który łączyć będzie wygodną lokalizację tuż przy południowej granicy miasta, świetną komunikację, komfortowy metraż, a także… przystępną cenę – dodaje. – Połączyć zalety życia w mieście oraz na przedmieściach – było to jedno z naszych głównych założeń.

REKLAMA


Własny ogródek, otoczenie przyrody, cisza i okoliczna zabudowa jednorodzinna – te zalety doceniają wszyscy, którzy decydują się na zakup domu. Na zamieszkanie na jednym z Osiedli Przy Zamku, dzięki dobremu dojazdowi do Wrocławia, mogą pozwolić sobie osoby aktywne zawodowo, pracujące na co dzień w mieście, które poszukują przestrzeni dla powiększającej się rodziny.

 

Dom w cenie mieszkania

Na osiedlach dominować będzie zabudowa bliźniacza z przydomowymi ogródkami i 3 miejscami postojowymi (w tym jedno pod wiatą garażową). Domy w każdej z inwestycji mają taką samą powierzchnię użytkową (103 m2). Na etapie budowy Klienci dokonywać mogą zmian w rozkładzie pomieszczeń. Ceny poszczególnych domów są zróżnicowane w zależności od położenia i wielkości działek – od 439 000 zł do 485 000 zł.

 

Na spacer do Zamku

W najbliższej okolicy znajduje się wszystko, co jest potrzebne do życia. Klienci docenią usytuowanie tuż przy Zamku Topacz z restauracją oraz bogatą ofertą rekreacyjną: ścieżkami rowerowymi, trasami kajakowymi, a także strzelnicą golfową i kortami tenisowymi. Planowana jest też budowa SPA wraz z usługami kosmetycznymi. W okolicy powstanie również zespół basenowy. W samej Ślęzie znajduje się przedszkole i przychodnia, zaś w Bielanach – szkoła podstawowa i gimnazjum. Na zakupy wybrać się można do pobliskiego Parku Handlowego w Bielanach Wrocławskich. Ślęzę od granic Wrocławia dzieli zaledwie 20 minut.

 

Plany na przyszłość

Pierwsze domy na Osiedlu Przy Zamku gotowe będą już pod koniec października b.r. W lipcu 2015 r. zostanie przekazany do użytkowania ostatni etap tej inwestycji. Z początkiem przyszłego roku rusza z kolei budowa Osiedla Przy Zamku II i Osiedla Przy Zamku III. Zakończenie tych inwestycji planowane jest na III kwartał 2016 r.Deweloper ma dalsze plany inwestycyjne. – Sukcesywnie będziemy rozwijać tę okolicę – mówi Paweł Tobiasz – Trwają właśnie prace koncepcyjne nad osiedlem domów jednorodzinnych w Ślęzy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA