Arkady Wrocławskie z nowymi najemcami

Arkady Wrocławskie z nowymi najemcami

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Spółka Arkady Wrocławskie S.A. podpisała dwie nowe umowy najmu na łączną powierzchnię prawie 400 mkw. W transakcjach dewelopera reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.


4F i Diverse to nowe sklepy, które pojawią się na powierzchni handlowej w Arkadach Wrocławskich. Marka 4F należy do firmy OTCF Sp. z o.o., czołowego producenta wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych, które cechuje modne wzornictwo i nowoczesna technologia wykonania. Diverse to jedna z wiodących marek odzieżowych w Polsce o charakterze streetwear, należąca do firmy ETOS SA. Obydwa sklepy wzmocnią ofertę wrocławskiej galerii.


– „Bardzo się cieszymy, że mix najemców Arkad Wrocławskich poszerzy się o mocno rozpoznawalne na polskim rynku marki 4F i Diverse. Bogata oferta modowa sklepu Diverse oraz szeroka gama akcesoriów i odzieży sportowej marki 4F z pewnością spotka się z dużym uznaniem naszych klientów” – mówi Krzysztof Szargawiński, Dyrektor Zarządzający Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie.

REKLAMA

 

– „Arkady Wrocławskie to atrakcyjna powierzchnia dla najemców ze względu na świetne położenie w pobliżu dworca głównego PKP i PKS. Nowoczesny, dominujący obiekt umiejscowiony został w samym centrum miasta, 15 minut spacerem od Rynku. Dodatkową atrakcją dla odwiedzających jest akwarium oceaniczne, które przyciąga rodziny z dziećmi. Jestem pewna, że zarówno 4F, jak i Diverse mogą liczyć na duży ruch w nowych sklepach” – mówi Katarzyna Jabłońska-Miedzik, Negocjator w dziale powierzchni handlowych firmy Cushman & Wakefield.


Arkady Wrocławskie to nowoczesne centrum handlowo-biznesowe otwarte w 2007 roku. Na 30 000 mkw. znajdują się sklepy najpopularniejszych marek, punkty usługowe i gastronomiczne, a także nowoczesne 10-salowe kino i centrum rekreacyjne. Powierzchnia biurowa, usytuowana na wyższych piętrach, zajmuje 10 000 mkw. Głównym inwestorem i deweloperem obiektu jest firma Arkady Wrocławskie S.A. należąca do grupy LC Corp. Firma Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA