Nowy Fort Wola z ośmioma nowymi najemcamiźródło: Materiały inwestora

Nowy Fort Wola z ośmioma nowymi najemcami

Orzech
Orzech
REKLAMA
Właściciel Nowego Fortu Wola, firma Mayland podpisała właśnie umowy z ośmioma nowymi najemcami. Głównym operatorem spożywczym tego centrum handlowego zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej będzie Kaufland, który zajmie powierzchnię ponad 3 tys. mkw. 
Drugim dużym najemcą będzie sieć siłowni i klubów fitness Zdrofit, która zajmie 1185 mkw. na dwóch poziomach odnowionego Nowego Fortu Wola.
Pozostałymi nowymi najemcami centrum zostały: salon optyczny Style Optic, AM Jubiler, biura podróży Itaka i Sun Way Travel, Bukieciarnia.flowers, Trafika, kantor oraz punkty dorabiania kluczy i usług szewskich.
– Naszym celem jest modernizacja centrum handlowego I generacji w Nowy Fort Wola – wygodne miejsce codziennych zakupów dla mieszkańców pobliskich osiedli oraz osób, które pracują w pobliżu. Dlatego tak ważna jest obecność podmiotów, które ułatwią klientom nie tylko codzienne zakupy, ale i życie. Bardzo cieszą nas wszystkie nowe punkty usługowe i sklepy, ale także dobrzy "znajomi" jak np. Style Optic, którzy wrócili do naszego centrum. Oni najlepiej wiedzą, że lokalizacja przygotowywanego do otwarcia Nowego Fortu Wola ma ogromny potencjał – mówi Grzegorz Latała, dyrektor ds. komercjalizacji i członek zarządu Mayland Real Estate, dewelopera będącego właścicielem obiektu.
REKLAMA
Handel wraca do kondycji sprzed wybuchu pandemii. Według PRCH Daily Footfall Index we wrześniu 2021 r. odwiedzalność centrów handlowych osiągnęła 109 proc. w porównaniu z analogicznym miesiącem w 2020 r. – Zainteresowanie potencjalnych najemców jest coraz większe. Wkrótce będziemy mogli poinformować o kolejnych podpisanych umowach – dodaje dyr. Latała.
Nowy Fort Wola powróci na handlową mapę Warszawy po 5 latach przerwy. Atutem centrum jest bardzo silna "strefa 5 minut". Podstawowa grupa przyszłych klientów to ponad 60 tys. osób w bezpośrednim zasięgu, a ze względu na sąsiedztwo wolskich biurowców w ciągu najbliższych 5 lat ta liczba ma się podwoić. Dodatkowo II linia metra przyczyniła się do intensywnego rozwoju zabudowy mieszkaniowej.
Otwarcie, zmodernizowanego centrum handlowego Nowy Fort Wola przy ulicy Połczyńskiej w Warszawie, zaplanowano na 2022 rok.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA