Jerozolimskie Business Park – sfinalizowano umowy najmu na 8 000 mkw.

Jerozolimskie Business Park – sfinalizowano umowy najmu na 8 000 mkw.

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Apollo-Rida, firma zarządzająca kompleksem Jerozolimskie Business Park, sfinalizowała umowy najmu biur o łącznej powierzchni ok. 8 000 mkw., w tym w samym 2016 roku wynajęła blisko 5 000 mkw. Przedłużono umowy zarówno z dotychczasowymi najemcami, m.in. wydawnictwem Nowa Era, jak i podpisano umowy z nowymi najemcami. Apollo-Rida prowadzi rekomercjalizację kompleksu, który na przestrzeni ostatniego roku przeszedł znaczącą metamorfozę. Modernizacji zostały poddane wnętrza czterech budynków kompleksu, a teren wokół został zaaranżowany na ogólnodostępną strefę wypoczynku.
Od czasu przejęcia zarządzania obiektem, sfinalizowaliśmy umowy najmu na blisko 8 000 mkw., czyli połowę całej dostępnej powierzchni. Znacząca część tych kontraktów to efekt współpracy z najemcami, którzy decydują się na pozostanie w Jerozolimskie Business Park – podsumowuje Rafał Nowicki z Apollo-Rida.
Do licznych najemców, którzy już zdecydowali się przedłużyć swoje okresy najmu dołączyła ostatnio firma Nowa Era – lider na rynku wydawnictw edukacyjnych. Biuro zajmowane przez Nową Erę to 3 500 mkw., co czyni ją jednym z największych najemców kompleksu.
REKLAMA
Jerozolimskie Business Park cenimy za komfortowe warunki pracy. Kameralne budynki w otoczeniu nowych terenów zielonych, z dobrym dostępem do centrum miasta i bliskością licznych punktów usługowych w pełni odpowiadają na potrzeby naszych pracowników – komentują przedstawiciele Nowej Ery. 
Na 2017 rok zaplanowano wprowadzenie dalszych udogodnień dla najemców – w tym zespołu sal konferencyjnych, wydzielonej przestrzeni dla małych biur, strefy relaksu oraz infrastruktury dla rowerzystów. Istotnym atutem jest dobre skomunikowanie biurowców, a także liczne miejsca parkingowe. W najbliższej okolicy kompleksu Jerozolimskie Business Park znajdują się Dworzec PKP Warszawa Zachodnia, stacja WKD Reduta Ordona oraz przystanek autobusowy. Jerozolimskie Business Park znajduje się 10 minut jazdy samochodem od centrum miasta i 15 minut jazdy samochodem od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. F Chopina.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA