Cushman & Wakefield zarządcą budynku Dubois 41 we Wrocławiu

Cushman & Wakefield zarządcą budynku Dubois 41 we Wrocławiu

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield będzie zarządzać budynkiem biurowym Dubois 41 w centrum Wrocławia. Inwestorem projektu jest firma deweloperska Nacarat. Otwarcie planowane jest na czerwiec 2015 roku.

 

Dubois 41 to elegancki 7-kondygnacyjny budynek we Wrocławiu, który zamyka kwartał miejski między ulicami Kurkową, Dubois i rzeką Odrą. To funkcjonalny biurowiec klasy A stworzony z myślą o potrzebach współczesnego biznesu, przy zachowaniu szczególnej troski o środowisko naturalne (budynek posiada certyfikat BREEAM). Do dyspozycji najemców jest 6 800 mkw. powierzchni biurowej klasy A i 700 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Pierwszym najemcą budynku jest firma Parker Hannifin.

 

– „Nasz biurowiec wyróżnia się tarasami na każdym piętrze, z których rozpościera się widok na rzekę lub krajobraz miejski. W procesie projektowania uwzględniliśmy również przestrzeń wokół obiektu. Powstaną tu publiczny plac otaczający budynek oraz bulwar spacerowy nad brzegiem Odry, które dostępne będą dla wszystkich wrocławian” – mówi Katarzyna Unold, Dyrektor do spraw rozwoju Nacarat Polska Sp. z o.o.

REKLAMA

 

– „Dubois 41 spełnia wszystkie wymagania stawiane przez nowoczesne firmy. Ma świetną lokalizację, komfortowe wyposażenie budynku i ekologiczne rozwiązania wprowadzone już na poziomie budowy. Cushman & Wakefield będzie odpowiedzialny za utrzymanie nieruchomości, relacje z najemcami, a także raportowanie do właściciela budynku. Cieszymy się, że powierzono nam tak ekscytujący projekt” – mówi Aneta Rogowicz-Gała, Partner, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Cushman & Wakefield.

 

Dział Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield jest jednym z wiodących na polskim rynku zespołów zarządzających nieruchomościami komercyjnymi. Specjalizuje się w nowoczesnych obiektach biurowych, handlowych oraz magazynowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA