C&W zarządcą pięciu centrów handlowych z portfolio Tristan Capital Partners

C&W zarządcą pięciu centrów handlowych z portfolio Tristan Capital Partners

Polska
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana zarządcą pięciu centrów handlowych należących do funduszu EPISO 3 zarządzanego przez Tristan Capital Partners. Łączna powierzchnia najmu obiektów to 66.300 mkw.

 

Galerie, którymi zajmować się będzie Dział Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield, to: Park Handlowy Arena w Gliwicach, Centrum Handlowe Borek we Wrocławiu, Centrum Handlowe Dąbrówka w Katowicach, Galeria Handlowa Turzyn w Szczecinie oraz Park Handlowy Zakopianka w Krakowie.

 

Obiekty zostały nabyte w październiku 2013 r. przez fundusz EPISO 3, zarządzany przez Tristan Capital Partners. Sprzedającym była spółka Charter Hall Retail REIT. Przejęcie zarządzania budynków od obecnego zarządcy ma nastąpić w drugim kwartale br.

REKLAMA

 

„Cieszymy się, że kolejne centra handlowe dołączają do portfolio nieruchomości zarządzanych przez Cushman & Wakefield. Obiekty należące do funduszu zlokalizowane są w dużych miastach, posiadają ugruntowaną pozycję na rynku oraz stałe grono klientów. Ponadto to galerie z dużym potencjałem. Wykorzystując doświadczenie naszego zespołu w sektorze nieruchomości handlowych, poprzez aktywne zarządzanie chcemy zadbać o wysoki wskaźnik odwiedzalności, który będzie pozytywnie wpływał na obroty najemców i zapewni stały dochód dla właściciela obiektu” – powiedziała Aneta Rogowicz-Gała, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Cushman & Wakefield.

 

Dział Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield jest jednym z wiodących na polskim rynku zespołów zarządzających nieruchomościami komercyjnymi. Specjalizuje się w nowoczesnych obiektach biurowych, handlowych oraz magazynowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA