Echo Investment dalej chce inwestować w stolicy Dolnego Śląska

Echo Investment dalej chce inwestować w stolicy Dolnego Śląska

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Największy polski deweloper powierzchni biurowych, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych spółka Echo Investment, jest w trakcie budowy dwóch biurowców we Wrocławiu: Sagittarius Business House oraz West Link. Choć oba biurowce są w trakcie budowy, zostały już w całości wynajęte. Deweloper prowadzi aktualnie negocjacje dotyczące zakupu kolejnych działek, o szczegółach poinformuje wkrótce. Będą to działki zarówno pod budowę nowych biurowców, jak i pod budynki mieszkalne-wielorodzinne.
Przypomnijmy: w 2016 roku we Wrocławiu oddana do użytku nowa przestrzeń biurowa wyniosła około 139 tys. mkw. Oznacza to wzrost podaży na rynku wrocławskim o 57 proc. w porównaniu z rokiem poprzednim. Pomimo stałego rozwoju, wciąż istnieje duże zapotrzebowanie na nowe powierzchnie biurowe. Ten popyt chce również wykorzystać Echo Investment. 
REKLAMA
Nowych powierzchni biurowych szukają we Wrocławiu zarówno nowe firmy wchodzące na polski rynek, jak i te, które rozważają opuszczenie dotychczasowego budynku, który z biegiem lat przestał spełniać ich oczekiwania – techniczne bądź też funkcjonalne.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA