[Wrocław] Hotel B&B Wrocław Centrum zwycięzcą TOPHOTEL 2015!

[Wrocław] Hotel B&B Wrocław Centrum zwycięzcą TOPHOTEL 2015!

REKLAMA
Tegoroczna edycja konkursu na najlepszy hotel w Polsce już za nami. Uroczysta Gala rozdania nagród z udziałem nominowanych do tytułu TOPHOTEL 2015 odbyła się 10 września br. w niepowtarzalnej scenerii warszawskiego Domu Dochodowego. W gronie laureatów na szczególne wyróżnienie zasłużył B&B Wrocław Centrum. Niespełna dwuletni obiekt odebrał prestiżową statuetkę w kategorii TOPHOTEL CITY, w której szansę na zwycięstwo mają wyłącznie obiekty wyróżniające się znakomitą lokalizacją w centrum miasta oraz dogodnym dojazdem.
Hotel B&B Wrocław Centrum położony jest w samym sercu Wrocławia, przy jednym z najważniejszych szlaków komunikacyjnych miasta – Placu Dominikańskim, kilkaset metrów od dworca kolejowego Wrocław Główny oraz dworca autobusowego. Takie położenie obiektu gwarantuje dogodny dostęp do rozwiniętej infrastruktury i pozwala ograniczyć czas spędzany na dojazdach z jednego miejsca w drugie. To jednak nie wszystko. Zaledwie kilkaset metrów dzieli hotel od tętniącego życiem i pełnego tajemnic Rynku czy równie rozsławionej Panoramy Racławickiej. W bezpośrednim sąsiedztwie B&B Wrocław Centrum znajduje się również jedna z najchętniej odwiedzanych przez wrocławian galeria handlowa. 
– „Pierwsze miejsce w kategorii CITY, po niespełna dwóch latach działalności, to dla nas ogromne wyróżnienie. Jest ono tym cenniejsze, że stanowi potwierdzenie wysokiej oceny gości dla jakości usług, które świadczymy. Zwycięstwo w tym prestiżowym konkursie motywuje nas do jeszcze bardziej intensywnej pracy na rzecz podnoszenia naszych standardów. To także kolejny dowód na to, że przyjęty przez Grupę koncept Econochic®, doskonale wpisuje się w oczekiwania rynku, celująco zdając egzamin nie tylko za granicą, ale również w naszych polskich warunkach. Wysoka jakość idąca w parze z atrakcyjną ceną i dogodną lokalizacją to połączenie, które przekonuje dziś zarówno osoby podróżujące służbowo, jak i turystów” – mówi Łukasz Kaleta, Dyrektor hotelu B&B Wrocław Centrum.
Hotel sieci B&B usytuowany przy ul. Piotra Skargi oferuje 140 klimatyzowanych, komfortowo wyposażonych pokoi z bezpłatnym dostępem do szybkiego Internetu. Dla segmentu klientów biznesowych hotel udostępnia dodatkowo salę konferencyjną dla ok. 35 osób, wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny. Co więcej, zmotoryzowani goście mają do dyspozycji 40 miejsc postojowych na parkingu podziemnym oraz naziemnym, co przy centralnej lokalizacji obiektu jest dużym ułatwieniem dla podróżujących samochodem.
– „B&B Wrocław Centrum w gronie najlepszych hoteli z całej Polski to dla nas nie tylko ważne osiągnięcie, warte odnotowania w życiu Grupy B&B Hotels, ale przede wszystkim uhonorowanie pracy dyrekcji i obsługi naszego wrocławskiego obiektu – to oni stoją za tym sukcesem” – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA