Już wkrótce oficjalna inauguracja działalności hotelu B&B Wrocław Centrum

Już wkrótce oficjalna inauguracja działalności hotelu B&B Wrocław Centrum

Wrocław
REKLAMA

Hotel B&B Wrocław Centrum powstał z myślą o biznesmenach i turystach odwiedzających stolicę Dolnego Śląska. Wysoki standard i doskonała lokalizacja obiektu powodują, że jest to miejsce, do którego chętnie się powraca. Oficjalne otwarcie trzeciego już w Polsce hotelu znanej francuskiej sieci odbędzie się 22 maja br. Długo oczekiwana uroczystość będzie okazją, by gościom z kraju i zagranicy zaprezentować bogatą ofertę usług, która od lat jest znakiem rozpoznawczym B&B Hotels na całym świecie.


Komfortowo urządzony i atrakcyjny cenowo Hotel B&B Wrocław Centrum usytuowany jest przy ul. ks. Piotra Skargi, znajdującej się w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Firma B&B Polska wyzwanie wkomponowania nowoczesnego projektu w sąsiadujące z nim zabytkowe kamienice powierzyła spółce RD bud. Nieszablonowy projekt, zastosowanie innowacyjnych rozwiązań budowlanych oraz precyzyjne wykonanie sprawiło, że nowoczesny budynek dobrze współgra z otoczeniem.


Stworzony dla Ciebie

Hotel B&B Wrocław Centrum prezentuje się efektownie nie tylko ze względu na ciekawą, kamienną elewację z przeszklonym atrium, ale i przemyślany, sprzyjający wypoczynkowi wystrój. Na pięciu kondygnacjach hotelu znajduje się 140 pokoi - w tym dwa, które przygotowano z myślą o rodzinach z dziećmi oraz trzy przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z usług hotelu korzystać mogą również goście podróżujący ze swoimi zwierzętami. B&B Hotel Wrocław Centrum dysponuje też salą konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny. Wszystkie pokoje poza klimatyzacją, dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz telewizji satelitarnej wyposażono także w system wyciszający dźwięki dobiegające z ruchliwej ulicy Śródmieścia. Obiekt oferuje śniadania serwowane w formie bufetu oraz sklepik B&B Shop z przekąskami oraz napojami. Do użytku klientów pozostaje też 40 miejsc parkingowych w podziemnym garażu.

 

REKLAMA

Oficjalne przecięcie wstęgi

Zaplanowana na 22 maja br. inauguracja działalności B&B Hotel Wrocław Centrum to długo oczekiwane wydarzenie. Zgromadzeni goście będą mogli dowiedzieć się m.in. o historii powstania hotelu, wyzwaniach związanych z realizacją projektu oraz o udogodnieniach, jakie B&B Hotel Wrocław Centrum przygotował dla swoich klientów. Te ciekawe fakty przedstawi zarząd B&B Hotels Polska, przedstawiciele Groupe B&B oraz firmy RD bud, będącej Generalnym Wykonawcą obiektu. Podczas części oficjalnej odsłonięta zostanie również rzeźba hotelowego krasnala. Wrocławski skrzat, wygodnie usadowiony na parapecie okna przy głównym wejściu do hotelu, będzie witał wszystkich klientów. Uroczystość uświetni także występ znanej wrocławskiej grupy teatralnej Te-O-Ka. Aktorzy przenosząc gości w bajkowy świat, umożliwią im w niecodzienny sposób odkrycie zalet hotelu.


Atuty dobrze ulokowane

Oddany do użytku pod koniec 2013 B&B Hotel Wrocław Centrum jest już trzecią wspólną realizacją firm B&B Hotels Polska oraz RD bud. Generalny Wykonawca zaangażowany był również w budowę hoteli B&B w Toruniu i Warszawie. Zgodnie z polityką marki B&B Hotels każdy z tych obiektów zapewnia wysoki standard usług w przystępnej cenie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA