Hotel B&B Wrocław Centrum nominowany do nagrody TOPHOTEL 2015!

Hotel B&B Wrocław Centrum nominowany do nagrody TOPHOTEL 2015!

Wrocław
REKLAMA

Już po raz siódmy wystartował plebiscyt TOPHOTEL 2015, jeden z najstarszych rankingów branży hotelowej w Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje obecność w konkursie hotelu B&B Wrocław Centrum. Obiekt, który pod koniec ubiegłego roku świętował swoje pierwsze urodziny, szybko zdobył uznanie na wrocławskim rynku stając się rozpoznawalnym punktem na hotelowej mapie stolicy Dolnego Śląska. Tylko w pierwszym roku działalności hotel przy ul. ks. Piotra Skargi 24-28 odwiedziło 36 340 osób!

 

TOPHOTEL, organizowany przez Netmedia Business Travel, hotele.pl i eTravel to plebiscyt, którego celem jest uhonorowanie wybitnych osiągnięć w hotelarstwie. O wyborze na listę nominowanych decydują sami klienci, wystawiając hotelom pozytywne opinie. W każdej z 19 kategorii nominowane zostały trzy obiekty z najlepszymi ocenami uzyskanymi od klientów indywidualnych i korporacyjnych. Hotel B&B Wrocław Centrum znalazł się wśród trzech obiektów nominowanych do prestiżowej nagrody TOPHOTEL 2015 w kategorii CITY. Obiekty oceniane w tej grupie wyróżniają się lokalizacją w centrum miasta oraz dogodnym dojazdem.

 

– „B&B Wrocław Centrum jest najmłodszym członkiem hotelowej rodziny B&B w Polsce. Z tego względu już sama nominacja do prestiżowej nagrody TOPHOTEL 2015 jest dla całego zespołu dużym osiągnięciem i źródłem satysfakcji z jakości wykonywanej pracy. Wyróżnieniem tym cenniejszym, bo będącym rezultatem pozytywnych opinii napływających od naszych gości. Bez ich udziału nasz sukces nie byłby możliwy – dziękujemy!” – mówi Łukasz Kaleta, Dyrektor hotelu B&B Wrocław Centrum.

REKLAMA

 

Hotel B&B Wrocław Centrum zlokalizowany jest w samym sercu Wrocławia, przy ważnej arterii miasta – Placu Dominikańskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Starego Miasta, Galerii Dominikańskiej oraz ok. 1 km od Dworca Głównego PKP. Takie położenie obiektu zapewnia dogodny dostęp do połączeń komunikacyjnych i pozwala ograniczyć czas spędzany na dojazdach z jednego miejsca w drugie. Lokalizacja w Śródmieściu pozwala korzystać z atrakcji turystycznych czy kulturalnych, których w stolicy Dolnego Śląska nie brakuje. Oferta wrocławskiego przedstawiciela sieci hoteli B&B skierowana jest do osób zainteresowanych optymalizacją kosztów podróży, dla których ważnym aspektem są dobra lokalizacja oraz korzystna relacja jakości do ceny. Dwugwiazdkowy obiekt przy ul. ks. Piotra Skargi 24-28 udostępnia 140 klimatyzowanych pokoi z łazienką, TV z kanałami satelitarnymi, miejscem do pracy oraz bezprzewodowym dostępem do szybkiego Internetu (40 Mb/s). Hotel B&B Wrocław Centrum dysponuje również klimatyzowaną salą konferencyjną dla ok. 35 osób, wyposażoną w niezbędny sprzęt audiowizualny. Na podkreślenie zasługuje również fakt, że w hotelu B&B Wrocław Centrum mogą zatrzymać się również osoby podróżujące ze swoimi zwierzętami. Co więcej, zmotoryzowani goście mają do dyspozycji 40 miejsc postojowych na parkingu podziemnym oraz naziemnym, co przy centralnej lokalizacji obiektu jest dużym ułatwieniem dla podróżujących samochodem.

 

Zwycięzców tegorocznej edycji plebiscytu TOPHOTEL 2015 poznamy podczas uroczystej gali 16 kwietnia br. Statuetka i tytuł zostaną przyznane temu obiektowi, który w danej kategorii uzyska największą liczbę głosów spośród wszystkich hoteli nominowanych do nagrody. Swoje poparcie dla hotelu B&B Wrocław Centrum można wyrazić poprzez stronę: http://tophotel.pl/hotel/20/23735/bb-hotel-wroclaw-centrum. Zapraszamy do głosowania!

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA