Hotel B&B Wrocław Centrum wśród finalistów Profit Hotel Awards 2014!

Hotel B&B Wrocław Centrum wśród finalistów Profit Hotel Awards 2014!

Wrocław
REKLAMA

26 listopada 2014 r. w Warszawie odbyło się najważniejsze spotkanie branży hotelarskiej w Polsce – IX Forum Profit Hotel 2014. Zwieńczeniem dnia była uroczysta Gala, podczas której nagrodzono najlepsze obiekty hotelarskie na krajowym rynku. Na podkreślenie zasługuje fakt, że wśród finalistów trzeciej edycji konkursu Profit Hotel Awards 2014 znalazł się „młody” hotel B&B Wrocław Centrum, który w listopadzie br. obchodził swoje pierwsze urodziny.

 

Profit Hotel Awards 2014 organizowany przez BROG Marketing Sp. z o.o. to jedyny w Polsce konkurs, w którym wybitne osobowości branży hotelarskiej przyznają nagrody najlepszym hotelom oraz obiektom noclegowym w kraju. Jury, składające się z prelegentów oraz panelistów Forum, nie miało łatwego zadania, wyłaniając zwycięzców dla każdej z 11 kategorii, bowiem do tegorocznej edycji Profit Hotel Awards 2014 zgłoszono w sumie blisko 300 obiektów. W kategorii hoteli 1-2 gwiazdkowych jednym z finalistów został hotel sieci B&B zlokalizowany w stolicy Dolnego Śląska.

 

B&B Wrocław Centrum to miejsce, w którym nowoczesność harmonijnie łączy się z przytulnym i ciepłym designem a wysoka jakość świadczonych usług idzie w parze z konkurencyjną ceną. Jego największym atutem jest znakomita lokalizacja w ścisłym centrum miasta, przy ul. ks. Piotra Skargi 24-28, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Starego Miasta oraz w bliskiej odległości od Dworca Głównego PKP. Pięciokondygnacyjny obiekt udostępnia 140 komfortowych, klimatyzowanych pokoi z TV i bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu. Aby umożliwić odwiedzającym niezakłócony wypoczynek czy odpowiednie warunki do pracy, każdy z pokoi doposażony jest dodatkowo w system wyciszający dźwięki dobiegające z zewnątrz. Precyzyjnie dopasowana oferta hotelu sprawia, że zatrzymują się w nim klienci przybywający do Wrocławia zarówno w celach służbowych, jak i turystycznych. B&B Wrocław Centrum to również doskonała propozycja dla osób podróżujących ze swoimi zwierzętami. Dla biznesmenów hotel oferuje salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny. Zmotoryzowani goście mają do dyspozycji 40 miejsc postojowych na parkingu podziemnym oraz naziemnym.

REKLAMA

 

– „Tytuł finalisty konkursu Profit Hotel Awards 2014 to dla nas ogromne wyróżnienie, będące potwierdzeniem europejskiego standardu oraz wysokiej jakości oferowanych usług a zarazem znakomita rekomendacja wystawiona przez wybitnych praktyków i ekspertów rynku hotelarskiego. To wspaniałe uhonorowanie pierwszego roku naszej działalności na wrocławskim rynku, jak również bardzo pozytywny bodziec, mobilizujący nas do jeszcze cięższej pracy na rzecz rozwoju i dalszego doskonalenia naszej oferty” – mówi Łukasz Kaleta, Dyrektor hotelu B&B Wrocław Centrum.

 

Hotel B&B Wrocław Centrum jest trzecim obiektem należącym do sieci B&B w Polsce. Jako pierwszy otwarto hotel B&B w Toruniu (93 pokoje), a drugi B&B Warszawa-Okęcie (154 pokoje).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA