Wrocław: Kompleks biurowy City Forum pozyskał kolejnego najemcęźródło: Materiały inwestora

Wrocław: Kompleks biurowy City Forum pozyskał kolejnego najemcę

Orzech
Orzech
City Forum
adresWrocław, plac Wróblewskiego 1
inwestorArchicom S.A.
komercjalizacjaSavills sp. z o.o.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Ten Square Games S.A. z Wrocławia – polski producent oraz wydawca gier mobilnych i przeglądarkowych został nowym najemcą kompleksu biurowego City Forum który budowany jest przez wrocławskiego dewelopera Archicom S.A.
Firma zdecydowała się wynająć całe trzecie piętro – łącznie 1820 mkw. powierzchni biurowej w budynku City One, jednym z dwóch budynków składających się na cały kompleks biurowy, który budowany jest w centrum Wrocławia. Przy negocjowaniu umowy najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa.
Materiały inwestora
Ten Squere Games S.A. to polski producent gier przeglądarkowych i mobilnych, lider wśród producentów gier hobbystycznych, wydawca blisko 200 tytułów na platformy Android i iOS. W 2018 roku spółka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, notując doskonały wynik i wchodząc do pierwszej dziesiątki najwyżej wycenianych finansowo polskich producentów gier.
fot. alsen strasse 67
City Forum to kompleks biurowy budowany przez ogólnopolskiego dewelopera, firmę Archicom S.A. z Wrocławia. Składa się z dwóch budynków: City One i City 2.
fot. alsen strasse 67
Pierwszy z biurowców oferuje najem powierzchni biurowej wynoszącą 12 151 mkw. i 1430 mkw. pow. handlowej. Pod budynkiem znajduje się parking podziemny ze 133 miejscami.
Biurowiec City 2 przeznaczy pod najem 12 270 mkw. pow. biurowej i 533 mkw. pow. handlowej. Pod tym budynkiem znajdzie się parking podziemny ze 145 miejscami.
Ten biurowiec zostanie oddany do użytku w IV kwartale bieżącego roku.
fot. alsen strasse 67

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA