DODAJ

Wrocław: Kompleks biurowy City Forum pozyskał kolejnego najemcę

Biura / Wrocław
Wrocław: Kompleks biurowy City
Orzech
2019-02-15 14:48:02
Ten Square Games S.A. z Wrocławia  polski producent oraz wydawca gier mobilnych i przeglądarkowych został nowym najemcą kompleksu biurowego City Forum który budowany jest przez wrocławskiego dewelopera Archicom S.A.

Firma zdecydowała się wynająć całe trzecie piętro  łącznie 1820 mkw. powierzchni biurowej w budynku City One, jednym z dwóch budynków składających się na cały kompleks biurowy, który budowany jest w centrum Wrocławia. Przy negocjowaniu umowy najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa.

Materiały inwestora

Ten Squere Games S.A. to polski producent gier przeglądarkowych i mobilnych, lider wśród producentów gier hobbystycznych, wydawca blisko 200 tytułów na platformy Android i iOS. W 2018 roku spółka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, notując doskonały wynik i wchodząc do pierwszej dziesiątki najwyżej wycenianych finansowo polskich producentów gier.

fot. alsen strasse 67

City Forum to kompleks biurowy budowany przez ogólnopolskiego dewelopera, firmę Archicom S.A. z Wrocławia. Składa się z dwóch budynków: City One i City 2.

fot. alsen strasse 67

Pierwszy z biurowców oferuje najem powierzchni biurowej wynoszącą 12 151 mkw. i 1430 mkw. pow. handlowej. Pod budynkiem znajduje się parking podziemny ze 133 miejscami.

Biurowiec City 2 przeznaczy pod najem 12 270 mkw. pow. biurowej i 533 mkw. pow. handlowej. Pod tym budynkiem znajdzie się parking podziemny ze 145 miejscami.

Ten biurowiec zostanie oddany do użytku w IV kwartale bieżącego roku.

fot. alsen strasse 67