[Wrocław] Lokale do wynajęcia. Ruszyła komercjalizacja OVO Wrocław.

[Wrocław] Lokale do wynajęcia. Ruszyła komercjalizacja OVO Wrocław.

REKLAMA

Najlepsze butiki, restauracje, kawiarnie i delikatesy, moda z segmentu premium, biżuteria i artykuły dekoracyjne – to usługi, które mają znaleźć się na parterze powstającego OVO Wrocław. Od początku roku prowadzone są rozmowy z potencjalnymi najemcami. Do ich dyspozycji zostanie oddanych około 5 tysięcy mkw. W kompleksie znajdą się również apartamenty, penthouse’y, biura i pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton.

 

Oferta kierowana jest bezpośrednio do znanych marek, ze szczególnym naciskiem na te, których nie ma jeszcze we Wrocławiu – mówi zajmująca się komercjalizacją Karolina Jamróz z Colliers International. – Z drugiej strony chcemy, aby OVO miało w swojej ofercie także akcent lokalny. Skrupulatnie weryfikujemy zatem preferencje wrocławian, szczególnie akcentując rzemiosło, z którego miasto słynie.


Rozmowy z potencjalnymi najemcami wciąż trwają, a ich efekty poznamy wkrótce. Oferta finalna ma spełniać oczekiwania każdej grupy docelowej klientów biur, mieszkańców apartamentów, a także mieszkańców miasta i turystów.


Kto jest zainteresowany? Głównie marki, które preferują kameralną atmosferę zakupową, mają dobrze wyselekcjonowaną ofertę i cenią prestiż związany z lokalizacją, profilem mieszkańców OVO i gości hotelu – mówi Karolina Jamróz. Ogromnym plusem jest także bardzo dobra ekspozycja obiektu – w centrum miasta, przy głównej arterii komunikacyjnej.


Podobnego zdania jest Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław. Klienci zapewniają sobie tutaj spokój i życie na najwyższym poziomie. Bez wychodzenia poza kompleks można mieć właściwie wszystko: Hotel DoubleTree by Hilton, restaurację, centrum konferencyjne, centrum fitness, basen. Tutaj każdy element jest dopracowany i wzajemnie się uzupełnia – mówi.


Trendy na rynku sprzyjają wynajmowi powierzchni luksusowych. Taka oferta zdobywa w Polsce coraz szersze grono odbiorców, co nie umyka uwadze najemców od lat obserwujących rynek.

 

Budynek znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Podwale 82-91. Żeby dojść do Rynku wystarczy 10 minut. Kompleks będzie miał w sumie 9 kondygnacji (w tym 2 podziemne). Obecnie betonowa konstrukcja sięga 5 piętra. Budowa zakończy się w 2016 roku.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA