Membrana Stadionu Miejskiego zmieni wygląd

Membrana Stadionu Miejskiego zmieni wygląd

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

To już przesądzone - na membranie Stadionu Miejskiego pojawią się herby Śląska Wrocław i miasta. Kiedy się to stanie? Najprawdopodobniej dopiero na wiosnę 2013 roku.

Na pomysł upiększenia membrany Stadionu Miejskiego wpadł Wojciech Błoński, były koszykarz Śląska Wrocław, a w tej chwili miejski radny. - W Polsce się śmieją, że mamy "Velvet Arenę". Pomyślałem, że trzeba coś z tym zrobić i jakoś oprawić wizerunek obiektu.

 

Herby by miały się pojawić od strony Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, którą codziennie jeździe tysiące samochodów. Projekt został już przedstawiony radzie miasta i rozpatrzono go pozytywnie. Wszystko jednak wskazuje, że nie zostanie szybko zrealizowany.


Zanim herby pojawią się na membranie Stadionu włodarze miasta chcą, aby najpierw została podpisana umowa ze sponsorem tytularnym obiektu. Rozmowy w tej sprawie cały czas trwają. - Dopóki nic nie zostanie podpisane, nie chcemy zdradzać szczegółów z kim rozmawiamy - krótko ucina temat sponsora Stadionu, Adam Burak, rzecznik spółki Wrocław 2012.

 

REKLAMA

Dlaczego trzeba czekać na wyłonienie sponsora? Po podpisaniu umowy na pewno logo firmy sponsorującej obiekt pojawi się na membranie Stadionu. Tak jest na całym świecie. Ponieważ jeszcze nie jest pewno, jaka to będzie firma, nie jest wiadomo, ile miejsca zajmie logo i jak będzie się komponowało z herbami.

 

Rzecznik spółki Wrocław 2012 uspokaja: - Musimy poczekać, bo chcemy, aby to ładnie ze sobą współgrało. Nie ma sensu wydawać teraz pieniądze, aby za jakiś czas wszystko zmieniać. To są dodatkowe koszty.

Autor: Mariusz Wiśniewski

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA