Nowa siedziba biura InvestMap.pl

Nowa siedziba biura InvestMap.pl

Wrocław
investmap.pl
investmap.pl
[Wrocław] Sky Tower
adresWrocław, Powstańców Śląskich 95
inwestorDEVELIA S.A.
REKLAMA

Portal InvestMap.pl powstał w 2006 roku, ale od tego czasu dużo się zmieniło. Jedną z najistotniejszych zmian było stworzenie w lutym 2007 roku Forum dyskusyjnego, które jest obecnie odwiedzane przez tysiące osób każdego dnia. Łączna liczba zarejestrowanych użytkowników dochodzi już do dziesięciu tysięcy. Każdy z nich może się wypowiedzieć w ponad pięciu tysiącach wątków poświęconym inwestycjom budowlanym z całego kraju.

 

Z dumą pragniemy poinformować, że w związku z prężnym rozwojem portalu Zarząd podjął decyzję o zmianie dotychczasowej siedziby. Biuro znajdujące się przy ulicy Ptasiej we Wrocławiu zostanie w najbliższym czasie przeniesione do biurowca Sky Tower.

 

Łączna powierzchnia biur w Sky Tower w budynkach B2 oraz B3 wynosi 28 500 mkw. Budynek B2 to główna wieża całego kompleksu, część biurowa zajmuje przestrzeń od 4. do 26. piętra. Obok biurowca zaplanowano galerię handlową, w której każdy będzie mógł skorzystać z pasażu handlowego, restauracji i kawiarni.

 

REKLAMA

Siedziba portalu InvestMap.pl będzie się zajmowała 26 piętro o powierzchni 900 mkw. Wysokość kondygnacji wynosi 3 metry. Do biura będzie można dojechać ośmioma windami z poziomu zero. Sky Tower oferuje wiele udogodnień takich jak: podziemny parking, całodobowy monitoring, klimatyzacja, centrum fitness, dystrybucja własnej poczty. Pracownicy będą mogli również korzystać z terenów rekreacyjnych znajdujących się na 51 piętrze budynku B2. Każdy kto nas odwiedzi będzie mógł skorzystać ze specjalnie przygotowanych  punktów obserwacyjnych wyposażonych w multimedialne tablice wyświetlające wirtualne inwestycje na panoramie Wrocławia. Udało nam się również wynegocjować zmianę koloru elewacji 26 piętra na kolor pomarańczowy, dzięki czemu logo firmy będzie widoczne z odległości ponad 20 kilometrów.

 

Kompleks Sky Tower jest zlokalizowany w centrum Wrocławia. W jego bezpośrednim sąsiedztwie przebiega główna trasa łącząca południe miasta z autostradą A4. W odległości około 1,5 km od biurowca znajdują się dworce PKP i PKS, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie linie autobusowe i tramwajowe.

 

Jesteśmy przekonani, że każdy do nas trafi, a w nowym biurze będziemy czuć się jak na szczycie świata.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA