Wrocław: Szykuje się kolejna inwestycja deweloperska na Oporowieźródło: UM Wrocławia

Wrocław: Szykuje się kolejna inwestycja deweloperska na Oporowie

REKLAMA
Wrocławski deweloper Houses Plus chce wybudować mieszkania przy ulicy Wiejskiej. To nie jedyna nowa inwestycja przygotowywana w tym rejonie.
Houses Plus Sp. z o.o. Sp. k. złożył 6 kwietnia wniosek o pozwolenie na budowę przy ul. Wiejskiej 15 na Oporowie budynku wielorodzinnego. Ma powstać na działkach nr 12/3 i 13, o łącznej powierzchni 670 mkw. Za projekt odpowiada Pracownia Architektoniczna Archi-typ Robert Niemczyk z Nysy. Nieruchomość nie jest objęta planem miejscowym.
UM Wrocławia

Nowy budynek po sąsiedzku i więcej inwestycji w okolicy

REKLAMA
Jak informowaliśmy w lipcu 2018 roku, wrocławska spółka Thoot Sp. z o.o. otrzymała pozwolenie na budowę obejmujące sąsiednią parcelę, nr 14 (538 mkw.). Chodzi o budowę budynku wielorodzinnego o kubaturze 2 384 metrów sześciennych wg projektu biura Marcin Sarama Ms Studio Pracownia Projektowa.
W pobliżu szykuje się też większe przedsięwzięcie deweloperskie. W marcu informowaliśmy, że magistrat wszczął postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Temar Dom S.A. chce zbudować blisko zbiegu ul. Awicenny i Mokronoskiej zespół ośmiu budynków hotelowych wraz z obiektem handlowo-usługowym. Zajmie ponad 3 ha.
Ponadto przy ul. Jordanowskiej państwo sprzedało za przeszło 2 mln zł działki pod budowę domów z możliwością wydzielenia usług. O szczegółach pisaliśmy w styczniu.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Pavelcio(gość)
Nie Jordanowskieho tylko Jordanowskiej
REKLAMA