Wkrótce ruszy budowa Mariny Miasto – kolejnego osiedla nad Odrą

Wkrótce ruszy budowa Mariny Miasto – kolejnego osiedla nad Odrą

Wrocław
REKLAMA
Ronson Development z Warszawy uzyskał w końcu prawomocne pozwolenie na budowę osiedla Marina Miasto we Wrocławiu przy ulicy Na Grobli (działki o nr: 20, 22 i 24). Budowa nowego osiedla ma wystartować w ciągu jednego do dwóch miesięcy.
Wraz z budową, ma ruszyć też sprzedaż mieszkań. W I etapie deweloper chce uruchomić budowę trzech czterokondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się w sumie 97 mieszkań. Łącznie osiedle Marina Miasto składać się będzie z pięciu budynków ze 151 mieszkaniami (6100 mkw. PUM).
Ceny mieszkań będą zróżnicowane. Najdroższe będą mieszkania z widokiem na rzekę Odrę ich cena to ok. 10 tys. zł za mkw. Pozostałe mieszkania będą nieco tańsze – ok. 7-8 tys. zł. za mkw. Najmniejsze lokale na osiedlu Marina Miasto będą liczyć 20 mkw., a największe około 60 mkw. (z możliwością łączenia mieszkań).
Budowa Mariny Miasto miała się rozpocząć już w 2016 roku, ale plany dewelopera pokrzyżował właściciel sąsiadującej działki, który zaskarżył pozwolenie na budowę osiedla. 
W 2017 roku Ronson Development planuje również ruszyć z budową II etapu osiedla Vitalia na wrocławskiej Klecinie (84 mieszkania).
REKLAMA
O deweloperze:
Ronson Development jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem prowadzącym inwestycje mieszkaniowe w największych polskich miastach, głównie w Warszawie, a także w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie.
Od początku swojej działalności w 2000 r. Ronson zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących w Polsce firm deweloperskich. Od 2007 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ronson Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA