Zamkną na kilka godzin most Zwierzyniecki. Będą objazdy dla komunikacji i aut

Zamkną na kilka godzin most Zwierzyniecki. Będą objazdy dla komunikacji i aut

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

Z utrudnieniami w nocy z niedzieli na poniedziałek będą musieli się liczyć mieszkańcy Wielkiej Wyspy. By dojechać i wyjechać ze swoich osiedli komunikacją miejską pojadą zmienioną trasą. Objazdy i zakazy parkowania czekają też na kierowców. Na moście trwać będą zdjęcia do filmu.

W związku z planowaną realizacją zdjęć do filmu pt. "Hiszpanka" na moście Zwierzynieckim, od godziny 20:50 dnia 4 listopada 2012 roku (niedziela) do godziny 4:00 dnia 5 listopada 2012 (poniedziałek) zostaną wprowadzone zmiany tras linii tramwajowych 1, 2, 4, 10 oraz linii autobusowych 115, 145, 146, 253, 255, 945 i 955 - informuje Julia Wach z biura prasowego urzędu miejskiego.


Tramwaje linii 2, 4 i 10 zostaną skierowane objazdem od Ronda Reagana przez most Szczytnicki, ulicę Różyckiego, Paderewskiego i Mickiewicza, a tramwaje linii 1 od ulicy Piastowskiej pojadą objazdem przez ulicę Sienkiewicza, most Szczytnicki, ulicę Różyckiego, Paderewskiego i Mickiewicza.

Autobusy linii 115, 145, 146, 253, 255, 945 i 955 od placu Grunwaldzkiego w kierunku Wojnowa, Sępolna, Bartoszowic, Chrząstawy Wielkiej i Wojnowic pojadą objazdem przez most Szczytnicki, ulicę Różyckiego (w kierunku przeciwnym przez ulicę Moniuszki), Paderewskiego i Mickiewicza z pominięciem przystanku "Kliniki".

– Tramwaje i autobusy wyżej wymienionych linii powrócą na swoje trasy od rana, czyli godziny 4 dnia 5 listopada – mówi Julia Wach.

Z ruchu wyłączone zostaną przyległe odcinki ulic Skłodowskiej, Wyspiańskiego, Wybrzeże Pasteura, Mickiewicza, Bartla i Wróblewskiego na których wyprzedzająco zaprojektowano eliminację parkowania pojazdów. Objazd drogi wojewódzkiej 455 – ul. Mickiewicza, poprowadzono w obu kierunkach ulicami Paderewskiego, Kochanowskiego, pl. Grunwaldzki. Ruch pieszy na moście odbywać się będzie przy czasowym jego wstrzymaniu przez służby porządkowe filmu na czas wykonywania ujęć filmowych.

REKLAMA
Autor: jg

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA