Wrocław: Znamy szczegóły otwarcia pierwszej w Polsce drogerii znanej niemieckiej sieci DM-drogerieWikimedia Commons / LukaGagula

Wrocław: Znamy szczegóły otwarcia pierwszej w Polsce drogerii znanej niemieckiej sieci DM-drogerie

Orzech
Orzech
Park Handlowy Galaktyka
adresWrocław, Ślężna 130-134
inwestorNapollo
projektantQ2Studio
REKLAMA

Dm drogerie, jedna z największych sieci drogerii w Europie, która powstała w 1973 roku w Niemczech, zadebiutuje 21 kwietnia w Polsce. Pierwszy sklep w naszym kraju zostanie otwarty we Wrocławiu. Wkrótce ma zostać uruchomiony także sklep internetowy.

W czwartek 21 kwietnia drogeria dm otworzy dla klientów pierwszy sklep we Wrocławiu, w Parku Handlowym Galaktyka, przy ul. Ślężnej 130−134. Otwarcie nastąpi o godzinie 8:00.

Z okazji otwarcia detalista zaplanował dla klientów 15% rabatu powitalnego na wszystkie zakupy oraz żel pod prysznic marki własnej Balea w prezencie z limitowanej edycji przygotowanej specjalnie dla Wrocławia.

Dodatkowo, w dniach 21-23 kwietnia przed drogerią na odwiedzających dm czekać będzie bezpłatny poczęstunek oraz szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi. Na potrzeby nowo otwartej lokalizacji dm zatrudnił we Wrocławiu kilkunastu pracowników.

Powierzchnia sali sprzedaży drogerii dm w Parku Handlowym Galaktyka to około 520 mkw. Sklep wyposażony jest też w przewijak dla dzieci, toaletę dostosowaną dla osób niepełnosprawnych, stację pakowania prezentów oraz dystrybutor wody.

fot. Mariusz Bartodziej

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

REKLAMA

– Każde otwarcie nowego sklepu to dla nas ekscytujący moment, bo możemy spotkać się z naszymi klientami osobiście i zaprosić ich do świata marek dm. Tym razem to podwójne święto, bo debiutujemy w Polsce, we Wrocławiu, który jest jednocześnie siedzibą firmy. W drogeriach dm liczy się człowiek i to jest nasza myśl przewodnia. Mamy nadzieję, że wrocławianie przekonają się o tym, odwiedzając nasz sklep stacjonarny i sklep online. Wierzymy, że kompetentny i uprzejmy zespół oraz szeroka gama usług pozwoli im poczuć, że ich potrzeby są dla nas najważniejsze – informuje Markus Trojansky, General Manager w Polsce.

– Polska to kolejny, niezwykle interesujący rynek, w którym z ogromną radością rozpoczynamy swoją działalność. Polskim konsumentom zaproponujemy ponad 10 000 produktów w zawsze korzystnych cenach. Większość z nich poza naszym sklepem we Wrocławiu będzie także dostępna w sklepie online: www.dm.pl oraz w aplikacji "Mój dm" – podkreśla Markus Trojansky.

– Dotychczas miliony klientów pokochały już produkty dm, a my chcemy, aby jakością naszej oferty zachwycało się jeszcze więcej osób. Dlatego, by być jak najbliżej nich, każdego roku otwieramy w Europie szereg nowych oddziałów. Już dziś jesteśmy obecni w trzynastu krajach, co czyni nas jedną z wiodących drogerii na kontynencie. Chcemy reagować na indywidualne potrzeby klientów, charakterystyczne dla danego kraju. Dlatego oprócz marek własnych, oferujemy im zarówno najlepsze międzynarodowe produkty, jak i te pochodzące od regionalnych producentów. Mamy świadomość konkurencji na polskim rynku, ale widzimy też ogromny potencjał dla siebie. Wierzymy, że polscy konsumenci pokochają nasze marki z wzajemnością – dodaje Trojansky.

dm jest największym detalicznym sprzedawcą drogeryjnym w Europie, który ma łącznie ponad 3800 sklepów. W asortymencie jest szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy. Klienci mogą także zakupić żywność, artykuły gospodarstwa domowego, usługi foto i karmę dla zwierząt. dm znany jest także z marek własnych. Wśród nich wymienić należy markę Balea, czy markę certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde.

Polska siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. Obecnie firma prowadzi rekrutację pracowników. Poszukuje m.in. konsultantów IT, programistów i konsultantów SAP do biura we Wrocławiu. Firma dalej szuka też pracowników sklepów .

Drogerie dm są dostępne dla mieszkańców trzynastu krajów europejskich. W roku obrotowym 2019/20 (stan na 30 września 2020 roku) dm osiągnął w Europie obrót w wysokości 11,5 miliarda euro.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA