Co 4 dni sprzedaje się luksusowy apartament w inwestycji Dune w Mielnie

Co 4 dni sprzedaje się luksusowy apartament w inwestycji Dune w Mielnie

zachodniopomorskie
REKLAMA

Średnio co czwarty dzień w prestiżowym projekcie Dune, powstającym tuż przy plaży w Mielnie, inwestor sprzedaje apartament. Choć sprzedaż ruszyła zaledwie pół roku temu, a budowa inwestycji sięga dopiero pierwszego piętra, sprzedano już połowę apartamentów. W inwestycji gwarantowane są nie tylko elegancja i komfort, ale też piękny widok z okna, gdyż to jedyny w Polsce apartamentowiec, który powstaje tak blisko plaży.


- Posiadanie własnego apartamentu nad morzem jest w modzie. Widzimy to po wynikach sprzedaży, i fakcie, że zdecydowana większość klientów kupuje je na własne potrzeby – mówi Stein Christian Knutsen, prezes Mielno Holding - Firmus Group. I jak zauważa Polacy w tym zakresie upodabniają się do mieszkańców Skandynawii czy Stanów Zjednoczonych, gdzie wyjazdy na wybrzeże popularne są od lat.


Oficjalna sprzedaż apartamentów w Dune ruszyła z końcem czerwca ubiegłego roku. Dziś połowa z apartamentów jest już sprzedana. To bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że w segmencie luksusowych nieruchomości inwestycje sprzedają się przez wiele lat.

 

- Własny apartament nad Bałtykiem modny jest głównie w Warszawie, stąd mamy najwięcej klientów, ale też w innych dużych miastach jak Poznań czy Kraków – informuje Cezary Kulesza, kierownik działu sprzedaży i marketingu Mielno Holding – Firmus Group.

 

Sukces dewelopera, to także sukces samego Mielna. Mielno Holding – Firmus Group inwestując tam od lat zmienia oblicze miejscowości. Przeistacza się ona powoli z typowej letniej  miejscowości w kurort, przyciągający turystów i mieszkańców przez cały rok. Również jesienią i zimą miejsce to cieszy się dużym zainteresowaniem. – To nikogo już nie dziwi. Wiele osób woli spędzić kilka wolnych dni nad morzem nawet zimą, gdy widok z okna jest niesamowity, a ulice i plaża są mniej zatłoczone niż latem. To gwarancja spokoju i wypoczynku od codziennego zgiełku – mówi szef Mielno Holding – Firmus Group.

REKLAMA

 

Apartamentowiec Dune będzie luksusowym obiektem wysokiej klasy z dwoma basenami przy tarasie rekreacyjnym, i bezpośrednim zejściem na plażę. Mieszkańcy będą mogli korzystać z całodobowej recepcji oraz części SPA&Wellnes. Z poziomu nadmorskiej promenady dostępna dla wszystkich będzie kawiarnia i całoroczna restauracja. Wszystkie apartamenty w Dune zostaną luksusowo wykończone, przewidziano m.in. szwedzkie drewniane podłogi, hiszpańską terakotę i glazurę, oraz pełne wyposażenie kuchni, także w sprzęt AGD niemieckiej firmy Bosch.

 

Zdecydowana większość to apartamenty dwu i trzypokojowe, o metrażu ok. 50 m kw., każdy z logią. Dostępne są także apartamenty typowo wakacyjne typu studio. Na najwyższej kondygnacji apartamentowca, dla najbardziej wymagających klientów, zaplanowano 6 ekskluzywnych, ponad 100 m kw. penthousów, których aranżacje wnętrz opracowali włoscy architekci z biura Matteo Nunziati.

 

Zakończenie budowy Dune przewidziano na jesień 2012 r. Generalnym wykonawcą apartamentowca jest firma Budimex S.A. Wartość inwestycji wyniesie 52 mln zł., a jej finansowanie zapewnia Noble Bank.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA